У Міноборони похвалилися, що українським військовим створили форму з новим забарвленням
06.07.2015 12:40
Українським військовим розпочали поставляти нову експериментальну форму в забарвленні Варан-ВСУ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник президента, помічник міністра оборони Юрій Бірюков.

"Відпрацьовується нове камуфляжне забарвлення Варан-ВСУ. І малюнок новий, і фарба специфічна. Відпрацьовується система логістики. Всередині упаковки є прізвище бійця, його підрозділ. Трохи пізніше все буде на рівні штрих-кодів, але поки і так цілком ефективно. І кожен боєць в 79-ій бригаді отримає повний комплект своєї форми в індивідуальному пакеті. Напрацювання будуть використані у проекті комп'ютеризації логістики МО (старт з 1 жовтня)", - цитує Бірюкова Joinfo.ua.

За його словами, для 1-го, 2-го батальйонів і рот спеців 79-ої бригади з новим забарвленням Варан-ВСУ шиються літні польові костюми, кепки - "мазепинки", польові панами, чохли на каску. Разом з тим футболки і труси будуть в забарвленні Койот.

"Тканина форми - 100% х/б, виробництва Україна, тканина білизни - 95% х/б + 5% еластан, виробництва Україна", - додає Бірюков.

Він також зазначив, що бюджет першої частини проекту (800 комплектів з 1400): 770 тисяч гривень.

"Зібрано-сплачено майже половину. Відвантаження вже почалася, на цьому тижні розраховуємо доставити в бригаду перші 350-400 комплектів.", - резюмував Бірюков.


Теги: Юрій Бірюков, форма, Камуфляж, ЗСУ, збройні сили, Логістика


Читайте також:
Коментарі
avatar