Апеляційний суд залишив оскаржуваний вирок екс-секретарю та депутату ВМР без змін
07.07.2015, 09:52

Апеляційний суд Львівської області 30 червня залишив в силі вирок суду першої інстанції стосовно двох депутатів Винниківської міської ради, які у лютому 2012 року вимагали та отримали від фізичної особи 8800 доларів США хабара.

Про це 6 липня інформує прес-служба прокуратури Львівської області, повідомляє zik.ua.

Як повідомляється, за ці кошти посадовці, один з яких перебував на посаді секретаря міської ради, обіцяли сприяння у винесенні на розгляд сесії міської ради питання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою земельної ділянки, а у подальшому прийняття радою позитивного рішення.

Вироком Личаківського районного суду міста Львова 23 лютого цього року їх визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Колишньому секретарю міськради та його спільнику призначено покарання 6,5 та 5,5 років позбавлення волі відповідно із конфіскацією майна. Також їх позбавлено присвоєних рангів посадової особи місцевого самоврядування та права займати певні посади терміном на три роки.

Не погоджуючись із таким рішенням суду, стороною захисту було подано апеляції, проте апеляційний суд їх залишив без задоволення, а оскаржуваний вирок без змін.

Відтак, вирок суду набрав законної сили.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: вирок, міська рада, суд, хабар

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...