«Львівводоканал» через борги подав до суду на МКП "Винниківське"
07.07.2015 17:23
ЛМКП «Львівводоканал» інформує, що місцеві водоканали заборгували сумарно понад 5 млн. грн. за спожиту воду. Про це повідомляє zaxid.net.

Зокрема, Винниківський водоканал (МКП "Винниківське") накопичив 1,9 млн. грн. боргу (при нарахуванні 365 тис. грн. за місяць), Городоцький водоканал боргує понад 3 млн. грн., при цьому сума нарахування за місяць становить 452 тис. грн.,, Миколаївводоканал – 508 тис. грн. (при нарахуванні 210 тис. грн. за місяць).

«Ситуація надзвичайно складна. Незважаючи на те, що ці водоканали не платять, ми не можемо повністю припинити постачання води до зазначених міст та продовжуємо витрачати на це кошти. Ми повинні розрахуватися з енергетиками і за себе, і за мешканців Винник, Городка та Миколаєва», - зазначають у ЛМКП «Львівводоканал».

У відомстві акцентують, що зобов’язані вчасно і у повному обсязі розраховуватися з «Львівобленерго», щоб об’єкти не потрапили під загрозу знеструмлення. 

«Відтак, ми подали позови до суду та змушені періодично обмежувати надання послуг водоканалам-боржникам», - зазначають у «Львівводоканалі».


Теги: водопостачання, МКП Винниківське, борг, суд, львівводоканал

Читайте також:
Коментарі
avatar