«Рух» завершив перемогою другий груповий турнір ЧУ (ВІДЕО)
09.07.2015 08:36

Для діючого чемпіона України серед аматорів винниківського «Руху», який вже забезпечив собі перше місце у групі А, домашній матч 5-го туру з «Єдністю» Плиски був останнім у другому груповому турнірі цьогорічного чемпіонату. В останньому 6 -ому турі винниківська команда повинна була приймати на власному стадіоні «Колос» з Ковалівки, але команда з Київщини, зігравши два стартові тури, знялася з чемпіонату аматорів по причині заявки у ІІ лігу чемпіонату України.

Зважаючи на вже вирішені завдання виходу у наступний етап чемпіонату, у матчі з «Єдністю» підопічні Романа Гданського отримали можливість грати у своє задоволення, розглядаючи матч, як тренувальний, але з підвищеною відповідальністю. Головний тренер винниківчан дав можливість зіграти максимальній кількості своїх гравців у матчі. У кожному з таймів, можна сказати, на полі були змішані склади з гравців основи і найближчого резерву.

Тільки перші п'ятнадцять хвилин матчу гості, які ще не вирішили завдання виходу у наступний етап, зіграли на рівних з діючими чемпіонами. Рухівці у свою чергу не форсували подій на полі, але поступово заволоділи ігровою та територіальною ініціативою. Правда, довести свої атаки до особливо гострих моментів біля воріт гостей винниківчанам не вдавалося. Перший найбільш гольовий момент виник біля воріт винниківчан, які у цьому матчі захищав Андрій Жук. На 22 хвилині захисники «Руху» прогавили гравця «Єдності», який без перешкод з метрів восьми пробивав головою, але молодий голкіпер врятував свої ворота.

А вже на 27 хвилині матчу рахунок у грі було відкрито. Після масованої атаки господарів, гості винесли м'яч зі своєї штрафної якраз на Андрія Гурського. Захисник «Руху» з метрів 22-ох сходу наніс удар, після якого м'яч, зрикошетивши від когось з гравців «Єдності», опинився у воротах. Цей м'яч виявився єдиним у першому таймі і на перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь господарів.

Малюнок гри у другому таймі, за розвитком подій на полі, був продовженням першого. Рухівці повністю контролювали хід поєдинку, але, як і у першому таймі, до особливо гострих моментів свої атаки не доводили. Лише за дві хвилини до завершення основного часу багатоходову комбінацію партнерів завершив влучним ударом Олег Панасюк. Арбітр матчу до основного часу додав ще п'ять хвилин, але ні одній команді відзначитись більше не вдалося і матч завершився перемогою «Руху» з рахунком 2:0.

Вже у неділю, 12 липня, винниківський «Рух» на стадіоні ім. Богдана Маркевича зіграє матч-відповідь 1/2 фіналу кубка Львівщини з «Кар'єром» Торчиновичі. Нагадаємо, що у першому матчі в Торчиновичах рухівці святкували перемогу з рахунком 2:0.

Теги: Роман Гданський, Андрій Гурський, Андрій Жук, чемпіонат аматорів, Олег Панасюк, Єдність Плиски, Рух Винники