Відбулась зустріч мешканців вулиці Грушевського з мером Винник
09.07.2015 12:39

У середу, 8 липня, мешканці вулиці Грушевського зустрілися з Головою міської ради м. Винники Сергієм Уваровим по питанню каналізування вулиці і подальшому облаштуванню її покриття.

На зустрічі також були присутні заступник міського голови Тарас Дмитерко, радник міського голови з комунальних питань Марія Желіско, директор МКП «Добробут» Олег Горінь та депутат ВМР, представник "Правого сектору" Всеволод Хома.

Вислухавши мешканців мікрорайону, Сергій Уваров пообіцяв, що роботи по каналізуванню та благоустрою даної вулиці розпочнуться орієнтовно 14 липня. Також на зустрічі було обговорено питання вуличного освітлення і облаштування дитячого майданчика у цьому мікрорайоні.

Після зустрічі Всеволод Хома у своєму коментарі сайту Винники Plus сказав, що на сьогоднішній день всі домовленості з міським головою та керівниками міської ради по благоустрою міста виконуються, і він впевнений, що і даний проект буде успішно втілений у життя.


Теги: Олег Горінь, каналізування, Сергій Уваров, Тарас Дмитерко, освітлення, Благоустрій, міська рада, марія желіско, Всеволод Хома, каналізація


Читайте також:
Коментарі
avatar