«Шуфрич - аморальна істота», - Сергій Стаховський
09.07.2015 16:28
Український тенісист Сергій Стаховський висловив свою думку щодо голосування Нестора Шуфрича на парламентській асамблеї ОБСЄ.

"Я тут не закликаю ні до чого Але Шуфричу я раджу близько не підходити. Аморальна істота не знає міри ..", - написав Стаховський у Facebook.

Нагадаємо, напередодні Парламентська асамблея ОБСЄ ухвалила резолюцію "Очевидні, грубі і невиправлені порушення РФ зобов'язань в рамках ОБСЄ та міжнародних норм".

Нестор Шуфрич, який є членом української делегації, відмовився підтримувати цю резолюцію. Більше того, він обрушився з критикою на українську владу: «З боку української влади не було зроблено жодного кроку для імплементації мінських угод».

На його думку, всі прийняті Києвом заходи не відображають базових принципів, закладених в документах. При цьому нагадаємо, що минулого року Шуфрич вів переговори з ОБСЄ від імені проросійських терористів.

У той же час підкреслимо, що Сергій Стаховський - великий патріот батьківщини. Він не соромиться висловлювати свою громадянську позицію. На знак протесту проти брехні російських ЗМІ про Україну Стаховський не захотів спілкуватися з російськими журналістами, а повертаючись з чергового турніру, закупив військову амуніцію для українських солдатів, які ведуть боротьбу з терористами в зоні АТО.

Джерело: http://www.trust.ua/

Теги: ОБСЄ, Сергій Стаховський, резолюція, Нестор Шуфрич


Читайте також:
Коментарі
avatar