«Правий сектор» заявляє, що цілодобово патрулюватиме Львів
14.07.2015 18:32

Після невдалої спроби роззброїти базу ДУК на передовій наприкінці квітня цього року, зараз влада в цинічний і підлий спосіб намагається очорнити добровольців, зробивши з патріотів, які проливають кров на війні з окупантом,  бандитів та вбивць цивільного населення.

Про це йдеться у розповсюдженій сьогодні заяві «Правого сектора» Львівщини, повідомляє Львівський портал.

«Такі прояви очорнення правосекторівців  минулого тижня сталися у Мукачево, де міліція у спайці з криміналітетом  вбила двох добровольців та поранила ще десятьох. Сьогодні фронт диверсій перетягнувся вже до Львова. Після подій на Закарпатті,  громадськість міста  стала на захист добровольчого руху та долучилася до організації громадські постів «Правого сектора», аби не допустити у місто колон  з «тітушками». Владі це дуже не сподобалося. Як наслідок,  сьогодні  «Правому сектору» Львівщини  намагаються «пришити» причетність до двох вибухів, що пролунали у місті. Разом з тим, невідомі провокатори розпочали від імені «Правого сектора» переслідувати,  та погрожувати  журналістам», – йдеться у заяві.

Відтак «Правий сектор» оголосив у місті цілодобове патрулювання та просить городян повідомляти нас про можливі провокації.


Теги: правий сектор, патрулювання, провокації


Читайте також:
Коментарі
avatar