Загарія звернувся до львів’ян у зв’язку із вибухами
14.07.2015 19:19

Начальник ГУ МВС України у Львівській області Дмитро Загарія звернувся до мешканців Львова із проханням про допомогу міліції у забезпеченні правопорядку у місті.

«Друзі, лише об’єднавши наші зусилля ми зможемо протистояти насильству на вулицях нашого міста і лише разом ми зможемо запобігти терористичним проявам та розповсюдженню паніки», – йдеться в зверненні полковника Дмитра Загарії, оприлюдненому після двох вибухів на дільничних пунктах міліції, що стались у вівторок вранці у Шевченківському районі Львова.  

«Звертаюсь до вас з проханням допомагати працівникам міліції забезпечувати охорону правопорядку та негайно повідомляти правоохоронців на лінію 102 про будь-які виявлені вами підозрілі предмети, – заявив Загарія. – Це стосується кожного. Будьмо пильними та відповідальними. Сьогодні жертвами злочинців стали міліціонери і лише дивом не постраждав ніхто з цивільних. Завтра може бути інакше».

Нагадаємо, що у сьогодні вранці у Львові з різницею у годину пролунали два вибухи під відділками міліції на вул. Плуговій, 8 і на вул. Юрія Липи, 45. Важкі поранення отримали 24 річний лейтенант міліції і 31-річна жінка-дільничний. За попередніми висновками, невідомі замінували вхідні двері до відділків. 31-річна мати-одиначка, що сама виховує маленьку доньку, внаслідок вибуху втратила ногу.

Джерело: http://zaxid.net/

Теги: міліція, звернення, МВС, Дмитро Загарія, вибух


Читайте також:
Коментарі
avatar