"Правий сектор" прокоментував вибухи у Львові
15.07.2015 21:42

14 липня у Львові сталося два вибухи. Очевидним є те, що вибухи були організовані антиукраїнськими силами. Однак, враховуючи те, що владний режим сьогодні розпочав потужну боротьбу, спрямовану на знищення "Правого сектора" (зокрема і брудну інформаційну кампанію), можна припустити, що в цих актах хуліганства почнуть звинувачувати представників нашого руху.

"Правий сектор" – це не білі і пухнасті вівці, і ми ніколи не відмовлялися від права належним чином реагувати на злочинні дії внутрішньо-окупаційного режиму. Але лише наївний дурень або фанатичний ворог нашого руху зможе подумати, що "Правий сектор" ні з того, ні з сього організовує вибухи в українських містах.

Вибухи у Львові це хуліганські дії, які жодним чином не вдарили по внутрішньо-окупаційній системі, натомість поставили під загрозу життя і здоров'я пересічних львів'ян.

Ми вважаємо, що імовірними замовниками і виконавцями вибухів є або промосковські сили, або ж люди, які діють, виконуючи замовлення нинішньої влади. І в першому, і в другому випадках зловмисникам могло йтися про сіяння у суспільстві психологічного пригнічення, недоречну дестабілізацію ситуації, вбивання клину між "Правим сектором" і суспільством, дискредитацію самої ідеї антирежимної боротьби.

Провід Військово-політичного руху "Правий сектор»


Теги: Вибухи, патрулювання, правий сектор, провокації


Читайте також:
Коментарі
avatar