Верховна рада підтримала проведення місцевих виборів 25 жовтня
17.07.2015 13:35
Парламент в цілому прийняв проект постанови про призначення місцевих виборів на 25 жовтня 2015 року. За відповідне рішення проголосували 237 депутатів, повідомляє Еспресо.TV.

"Проектом Постанови пропонується призначити на неділю 25 жовтня 2015 року чергові вибори депутатів місцевих рад, а також сільських, селищних, міських голів, обраних на чергових виборах 31 жовтня 2010 року", - йдеться в пояснювальній записці до документу.

Вибори на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської області та Криму не проводяться. Перелік населених пунктів з обливостями місцевого самоврядування, де не будуть проведені вибори, визначає постанова Верховної Ради від 17 березня 2015 року. Рішення щодо неможливості проведення виборів на решті територій буде робити Центральна виборча комісія.

"На території України де немає бойових дій і загрози життю людей вибори повинні пройти. Це право громадян України", - заявив під час розгляду питання спікер Володимир Гройсман.

Нагадаємо, що вчора депутати відправили на розгляд до Конституційного суду проект змін до Конституції щодо децентралізації влади. Також в Блоці Петра Порошенка повідомили, що коаліція домовилася проводити місцеві вибори на підконтрольній частини Донецької і Луганської областей за окремим законом.


Теги: парламент, вибори, верховна рада, місцеві вибори, голосування


Читайте також:
Коментарі
avatar