Поліцейські вийдуть на вулиці Львова 1 вересня (ВІДЕО)
17.07.2015 19:45
У п'ятницю, 17 липня, у рамках візиту на Львівщину, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков ознайомився з підготовкою патрульних поліцейських у Львові. До курсантів він приїхав з кількома столичними поліцейськими.

Як повідомляє zik.ua, з міністром Львів відвідала також ідейна натхненниця створення патрульної поліції Ека Згуладзе.

«Я хочу, щоб ви зрозуміли: коли ви станете патрульними, у вас можуть бути помилки, і це не головне, головне – щоб до вас була довіра. Київські хлопці змогли, хочу, щоб змогли і ви, бо якщо буде довіра, вам пробачать, вас навчать, але вам не пробачать підлості. На вас величезні очікування», – звернувся Аваков до курсантів.

Він повідомив, що патрульні поліцейські Львова закінчать навчання наприкінці літа та розпочнуть службу. За планами міністерства, патрулювати вулиці Львова вони вийдуть 1 вересня.

«Ми забезпечимо львівське управління патрульної поліції новим автотранспортом, відповідною технікою, відеооком, новими раціями, формою тощо. Це буде повністю екіпірована, нова, молода поліція», – запевнив Аваков.

Водночас, Ека Згуладзе повідомила, що після початку роботи поліцейських в Києві набір охочих працювати в патрульній службі різко зріс, відтак було прийняте рішення продовжити прийняття заявок до 7 серпня.

https://youtu.be/jnyli0NSlS4
Фото: http://www.mvs.gov.ua/

Теги: Ека Згуладзе, Арсен Аваков, поліцейські, поліція


Читайте також:
Коментарі
avatar