Макаревич, "Гайдамаки" та Мацеєй Маленчук записали пісню про мир в Україні
20.07.2015 15:36

Український гурт "Гайдамаки" разом з російським музикантом Андрієм Макаревичем та поляком Мацеєм Маленчуком записав антивоєнну пісню "Тільки любов залишить тебе живим".

Як повідомляє Радіо 24, "Гайдамаки" вирішили записати спільну чоловічу пісню про мир. Про мир в Україні і в цілому світі. Мир, як альтернатива всім формам війни: тотальній, гібридній, економічній, інформаційній… Пісня «Тільки Любов Залишить Тебе Живим» - відповідь артистів на страждання простих людей, цинізм та лицемірство політиків, складну та несправедливу ситуацію, в якій опинилася Україна сьогодні.

Пісня записана з легендарним рок-співаками - росіянином Андрієм Макаревичем і поляком Мацеєм Маленчуком (Maciej Malenczuk). Відповідно текст слова пісні звучать теж трьома мовами.

Композиція сповнена гармонії та чоловічої суворості.

Ідея пісні виникла на репетиції в студії Мацея Маленчука біля Кракова. До речі, це перший офіційний твір, в якому легендарний співак також грає на саксофоні. Потім до спільної творчості запросили Андрія Макаревича, з яким Гайдамаки давно підтримують дружні стосунки. Саме йому належать слова, що стали назвою пісні: «Тільки любов залишить тебе живим»(«Только любовь заставит остаться живым»). Запис музики було здійснено на студії ФДР в Києві.


Теги: Андрій Макаревич, пісня, композиція, Мацеєй Маленчук, презентація, Гайдамаки


Читайте також:
Коментарі
avatar