Мирон Маркевич просить допомоги
21.07.2015 12:11

Головний тренер "Дніпра" вкотре закликав керівництво клубу не ігнорувати його вимоги щодо комплектування складу. Про це повідомляє Футбол 24.

"У нас дуже серйозні проблеми зі складом. Я чесно кажу, що я в такій ситуації, що мені явно не вистачає футболістів. У нас всього 13 осіб, на яких ми можемо розраховувати. Причому з цих 13-ти кілька футболістів просять їх відпустити. Ситуація дуже непроста. Я прошу президента, щоб він мені допоміг у цьому питанні, - не приховує Мирон Маркевич. - "Дніпро" - команда, яку знають у Європі, вона себе проявила. Хотілося б, щоб і далі так було. Але з тим ставленням до команди, яке зараз є... Мене це засмучує. Я не хочу обманювати вболівальників. Якщо 13-14 гравців будуть грати без травм і дискваліфікації, то ми своє третє місце в чемпіонаті займемо. У єврокубках буде інакше, там на нас будуть налаштовуватися, на зборах ми це відчули. Нам буде дуже важко, це я відразу кажу.

Від нас пішли всі лідери - Стрініч, Джуліано, Коноплянка. Ми фактично нікого не взяли. Дуже важко щось прогнозувати наперед. Футболісти йдуть з кожної команди, але на їх місце приходять інші. Я б дуже просив до кінця місяця вирішити проблему з трьома футболістами, інакше буде дуже важко.

Бажано, щоб більше з команди ніхто не пішов, а ми б попрацювали на трансферному ринку і взяли трьох хороших футболістів на місце тих, хто пішов. Я ж не прошу багато. Рамос прийшов і поміняв всю команду. Йому пішли назустріч. Я не розумію, чому мені не йдуть назустріч, адже і результат є. Потрібно мені допомогти, я сам нічого не зроблю".


Теги: Трансфери, Дніпро Дніпропетровськ, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar