Прийом заяв у патрульну службу Львова триватиме до 7 серпня
21.07.2015 11:32
До 7 серпня відкрита аплікаційна форма на сайті Міністерства внутрішніх справ і Головного управління у МВС у Львівській області, і всі охочі можуть подати заявки на відбір у нову патрульну поліцію Львова.

Про це повідомив заступник начальника управління кадрового забезпечення УМВС України у Львівській області Роман Баховський, пише zik.ua.

«Це дає можливість усім, хто не встиг попереднього разу подати заяву, але кому цікаво спробувати свої сили у новій патрульній поліції, вони отримали можливість зареєструватися і пройти всі етапи відбору. Власне, цим високим запитом людей, які через різні канали цікавилися, чи можна ще подавати заявки, чи буде добір, зумовлене рішення продовжити набір», – пояснив він.

Водночас Баховський повідомив, що із 8 тис. осіб, які подали заявки раніше, ще не всі пройшли всі етапи відбору. Дехто ще проходить медогляд і фізичну підготовку. «Є вузькі місця в процесі відбору, і там створюються затори. Зокрема, низька пропускна здатність військово-лікарської, там виникають черги, хоча лікарі працюють у режимі посиленої роботи», – сказав він.

Станом на сьогодні, за словами Баховського, у Львові навчання розпочали два потоки кандидатів у патрульну службу – загалом 410 людей. Сьогодні почали формувати третій потік, в який так само потрапить близько 200 осіб.

Водночас Баховський зазначив, що тим, хто пройшов усі етапи відбору, включно зі співбесідою, але наразі не був запрошений на навчання, ще можна очікувати запрошення. «Переважно ці люди є у резерві, і потім, якщо для них це ще буде актуально, вони можуть потратити на службу у патрульну поліцію», – додав він.

Також він нагадав, що як декларувало Міністерство, перші патрульні на вулицях Львова мають з’явитися вже у вересні. «Є багато чинників, які впливають на час, але все йде за планом», – запевнив заступник начальника управління кадрового забезпечення УМВС України у Львівській області.

Як зазначає видання, перший заступник глави Міністерства внутрішніх справ України Ека Згуладзе заявила, що набір кандидатів до поліції Харкова, Одеси та Львова продовжено на три тижні – з огляду на збільшений інтерес до структури.


Теги: патрульна поліція, набір, Ека Згуладзе, ЛЬВІВ, МВС


Читайте також:
Коментарі
avatar