“Єдине вікно” допомоги учасникам АТО у Винниках визнали одним з найкращих в Україні
21.07.2015, 21:13
Проект “єдине вікно” у місті Винники, що надає комплексну допомогу учасниками АТО та демобілізованим, визнали одним із найкращих в Україні.

Про це повідомляє ТРК Львів, посилаючись на інформацію заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Андія Корната, котрий у понеділок, 20 липня, брав участь у засіданні колегії Міністерства соціальної політики за участю прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Андрій Корнат у своїй доповіді продемонстрував представникам громадських організацій і департаментів соціальної політики інших областей напрацювання Львівщини у сфері роботи з учасниками АТО та волонтерськими організаціями.

Міністр соціальної політики Павло Розенко у відповідь висловив особливу подяку Львівській ОДА за позитивну діяльність у галузі соціального захисту населення.

Окрім того, на засіданні колегії Міністерства соціальної політики також розглянули низку питань, що стосуються реформ у соціальній сфері, зокрема переходу з формату надання пільг у формат призначення субсидій.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Андрій Корнат, Єдине вікно, учасники АТО, госпіталь

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...