"Правий сектор" відтепер буде національно-визвольним рухом
22.07.2015 12:24

З'їзд ПС вирішив перейменувати військово-політичний рух "Правий сектор" у національно-визвольний рух. Про це під час віче, яке вчора пройшло у Києві на Майдані Незалежності, заявив лідер руху Дмитро Ярош, - повідомляє Еспресо.TV.

"Було прийнято рішення у зв'язку з тим, що ми починаємо новий етап революційної боротьби, перейменувати "Військово-політичний рух "Правий сектор" на "Національно-визвольний рух "Правий сектор", - сказав Ярош

Також, за словами Яроша, з середи, 22 липня, в кожному районі по всіх областях будуть створюватися оперативні штаби по референдуму.

"Роботи буде багато, ми активізуємо роботу у всіх регіонах, і без вашої допомоги нам не обійтися", - заявив він.

У понеділок, 20 липня, у Києві пройшов закритий з'їзд партії "Правий сектор", на якому ПС вирішив, що не братиме участі у виборах до місцевих рад. Також політсила вирішила, що буде вимагати проведення референдуму про недовіру парламенту, Кабміну та президенту. 

За словами Яроша, громадянам запропонують висловитися щодо недовіри "усім гілкам влади", "практичного переведення АТО у війну", повної блокади "окупованих територій", а також законодавчої легалізації добровольчого руху.


Теги: з'їзд, правий сектор, перейменування, референдум, Дмитро Ярош


Читайте також:
Коментарі
avatar