Штаб АТО прокоментував інформацію про відвід «Азова» і «Айдара»
26.07.2015, 13:57
Поширена раніше деякими ЗМІ інформація про відвід підрозділів батальйону «Азов» з займаних позицій поблизу селища Широкино Донецької області та батальйону «Айдар» на Луганському напрямку, не відповідає дійсності. Про це сьогодні, 26 липня, повідомили в прес-центрі АТО, пише inforesist.org.

«Недостовірна інформація поширюється деякими ЗМІ та сумнівними експертами з метою дискредитації сил АТО і роздування панічних настроїв у суспільстві», - заявили в штабі АТО і підкреслили, що триває планова ротація зазначених батальйонів.

На позиції батальйону «Азов» заступає на бойове чергування одна з найбільш боєздатних військових частин морської піхоти. А передові позиції, які займав батальйон «Айдар» зайняли підрозділи механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Планова ротація батальйонів «Азов» і «Айдар» проходить з метою підвищення боєздатності цих підрозділів. У певних районах в батальйонах «Азов» і «Айдар» відбудеться переозброєння, доукомплектування та бойове злагодження.

«Ніякі підрозділи сил АТО не залишили своїх позицій і ніякої здачі населених пунктів не відбувається.

Сили АТО надійно тримають оборонні рубежі, не залишають жодного населеного пункту і готові до виконання поставлених завдань », - підсумували в штабі АТО.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: азов, айдар, Широкіне, добровольчі підрозділи, ато, ЗСУ, фронт

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...