Дніпро здійснює камбек в матчі проти Чорноморця (ВІДЕО)
26.07.2015 20:46
Господарі поля володіли ініціативою впродовж усього матчу, але події у матчі розвивалися не за планом Мирона Маркевича. Втім у підсумку "дніпряни" продемонстрували характер та здобули першу перемогу у сезоні.

Після несподіваної втрати двох очок в Ужгороді в першому турі вболівальники «Дніпра» очікували від своєї команди в матчі з «Чорноморцем» тільки перемоги. І хоча в цілому ряді інтерв'ю наставник дніпропетровського клубу Мирон Маркевич говорив про проблеми зі складом і необхідності ще доукомплектовуватися, всі чудово розуміли, що і в такому стані господарі поля мали впевнено брати три очки.

Як і очікувалося, футболісти «Дніпра» з перших хвилин пішли вперед великими силами. Вже на старті поєдинку вони відзначилися неточним ударом Матеуса і двома кутовими у виконанні Руслана Ротаня. Втім, одесити на 8-й хвилині відповіли досить гострою контратакою, коли після флангової передачі від Владислава Калитвинцева на ударній позиції опинився Петро Переверза. Однак молодий гравець «Чорноморця» явно розгубився і не зміг ні пробити, ні віддати передачу свого партнера.

Цей випад гостей «Дніпро» начебто не помітив (як з'ясувалося трохи пізніше, зовсім даремно) і продовжував володіти великою ігровою перевагою. От тільки до ударів справа майже не доходила. Лише на 21-й хвилині бронзовий призер попереднього чемпіонату країни створив по-справжньому хороший момент для взяття воріт, але з ударом головою Ніколи Калініча впевнено впорався Євген Боровик.

А через три хвилини весь стадіон просто ахнув від чудового і точного «пострілу» Владислава Калитвинцева. У другому матчі поспіль гравець «Чорноморця», до речі, орендований у київського «Динамо» буквально перед початком сезону, забиває гол красень. На цей раз він підхопив м'яч на чужій половині поля, обіграв Євгена Чеберячко, Папу Гуйє і з лівої ноги точно пробив у правий від Дениса Бойка кут воріт.

Природно, що господарі поля спробували відігратися ще до перерви. Так, на 33-й хвилині Євген Селезньов з близької відстані влучив м'ячем у штангу. Незабаром по черзі Руслан Ротань, Матеус та Євген Селезньов не змогли переграти голкіпера одеситів Євгена Боровика. А на 43-й хвилині після подачі кутового з правого флангу «Дніпро» створив свій найнебезпечніший момент першого тайму. Спочатку Дуглас, що прийшов на допомогу нападаючим пробив з-під захисника, але Євген Боровик кінчиками пальців перевів м'яч у поперечину, а потім після добивання головою Ніколи Калініча воротар гостей вже лежачи парирував і цей удар.

Бурхливими на події було і початок другої половини зустрічі. Спершу Дуглас після навісу зі штрафного від Руслана Ротаня головою пробив у лічених сантиметрах від штанги, а потім на 51-й хвилині гості забили другий гол у ворота «Дніпра». Штрафний удар з правого краю виконав Владислав Калитвинцев. І зробив це так майстерно, що ні Дуглас, ні Бойко не змогли перешкодити Давиду Хочолаві точно пробити головою. 2:0 - повів «Чорноморець».

На якийсь період господарі поля опинилися в стані близькому до шоку, чим цілком могли ще скористатися одесити. Однак небезпечний прохід Владислава Калитвинцева по правому флангу завершився лише кутовим, а після дальнього удару Валерія Куценка голкіпер дніпропетровського клубу з труднощами перевів м'яч на кутовий.

Лише після цього «Дніпро» заграв так, як він уміє і як чекають від нього вболівальники. Для того, щоб вирівняти ситуацію, йому на допомогу прийшли стандартні положення. На 63-й хвилині Руслан Ротань блискуче виконав штрафний, закрутивши м'яч над «стінкою» прямо в кут воріт. А на 71-й хвилині після кутового у виконанні Бруно Гами захисники одеситів не втримали Романа Безуса і той головою з близької відстані вразив ціль.

Але й на цьому господарі поля, у яких до того часу з лави запасних був видалений головний тренер Мирон Маркевич, не заспокоїлися і зуміли забити переможний гол. Та ще й який! На 78-й хвилині «Дніпро» розіграв швидку комбінацію в якій брали участь Лео Матос, Євген Селезньов і Нікола Калинич. Хорват отримав м'яч, перебуваючи спиною до воріт, але не став розвертатися, а пробив через себе «ножицями». Вийшов ще один гол-шедевр.

Після цього стало ясно, що тепер уже дніпропетровський клуб свого не упустить. І справді, «Дніпро» був ближче до того, щоб забити четвертий м'яч, ніж гості відігратися. Приміром, відмінні можливості в кінці матчу були у Романа Безуса і Ніколи Калініча, однак в останній момент їх підводила неточність.

Здавалося, що в цьому матчі вже все ясно. Але в компенсований час у «Чорноморця» з'явився шанс врятувати гру. Штрафний непогано пробивав Артем Філімонов, однак Денис Бойко виявився на місці. А у швидкій контратаці у відповідь Нікола Калинич, опинившись віч-на-віч з Євгеном Боровиком, встановив остаточний рахунок на табло стадіону - 4:2 виграв «Дніпро».

Теги: Дніпро Дніпропетровськ, Чорноморець Одеса, Мирон маркевич