Сьогодні мають завершити реконструкцію площі перед собором Святого Юра
27.07.2015 19:12

У Львові триває завершальний етап з реконструкції площі перед собором Святого Юра. Про це під час прес-конференції повідомила т. в. о. міського голови Львова Марта Литвинюк, повідомляє Вголос.

За її словами, вже сьогодні ввечері завершать мощення тротуарної плитки навколо пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому. «Вночі площу помиють, а завтра, у вівторок, з 10:00 розпочнуть встановлювати технологічне обладнання», – пояснила Марта Литвинюк.

Вона також додала, що весь простір площі буде поділено на кілька секторів з турнікетами. Для зручності гостей міста та львів’ян, які не зможуть потрапити в собор, зведуть спеціальні екрани, на яких відбуватиметься пряма трансляція Архієрейської Божественної літургії.

У день урочистостей на площі працюватимуть близько 70-ти волонтерів, які надаватимуть парафіянам необхідну інформацію.

Водночас Владика Венедикт Алексійчук також зазначив, що дуже сподівається на те, що робітники встигнуть завершити реконструкцію простору площі вчасно. «Так складається, що в нашій українській традиції все робиться в останні дні. Але ми віримо, що все, що потрібно зробиться, а пізніше доробиться все, що інше», – запевнив Венедикт.

У середу, 29 липня, на відкриття пам’ятника Шептицькому до Львова має приїхати Президент України Петро Порошенко.


Теги: пам'ятник, відкриття, андрей шептицький


Читайте також:
Коментарі
avatar