З 1 серпня заборонять в’їзд у стару частину Львова
28.07.2015 14:08

Заїхати на площу Ринок з 1 серпня буде неможливо. Департамент житлового господарства та інфраструктури за дорученням міського голови видав наказ про цілодобову роботу болардів.

В центр Львова зможе заїжджати лише експедиторський транспорт, який що обслуговує місцеві заклади торгівлі та харчування. Однак це відбуватиметься тільки у відведений час з 05.00 до 10.30 год ранку і через пропускну систему болардів. Як повідомляє прес-служба ЛМР, до 10.30 год експедиторський транспорт зобов’язаний покинути пішохідну зону.

«Ці заходи націлені на покращення громадського простору в пішохідній зоні. Ні для кого не було таємницею, що частина приватного транспорту проникала до пішохідної зони до 10.30 год, часу підняття болардів, і там автомобілі паркувалися біля офісів до кінця робочого дня. Крім того, мешканці часто жалілися на шум і неконтрольовану їзду автомобілями в нічний час після того, як боларди припиняли роботу», – розповів радник міського голови Олег Шмід.

За його словами, на в’їздах до старого міста встановлять знаки, які забороняють стоянку в пішохідній зоні. Втім мешканці пішохідної зони зможуть паркувати автомобілі у спеціально позначених місцях. До того ж, через брак місця для паркування, обіцяють розширити стоянку для автомобілів мешканців на вулиці Театральній.

В межах цих змін планують також покращити функціонування пішохідної зони, заборонивши транзитний проїзд інкасаторських автомобілів. «Тим автомобілям, які не обслуговують банки та інші заклади, розташовані в пішохідній зоні, нічого в ній робити», – додав Шмід.

Джерело: http://tvoemisto.tv/

Теги: ЛМР, ЛЬВІВ, болард, площа Ринок, Олег Шмід


Читайте також:
Коментарі
avatar