За порядком на вулицях Винник слідкуватиме «Прикарпатська Січ»
29.07.2015, 09:55
Про безпеку у Винниках допомагатиме дбати нове громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Прикарпатська Січ». До формування увійшли представники українського козацтва, учасники АТО, жителі міста. «Прикарпатська Січ» слідкуватиме за порядком разом із правоохоронними органами, муніципальною дружиною та «Центром безпеки міста».

Представлення громадського формування «Прикарпатська Січ» відбулося 28 липня в історико-краєзнавчому музеї міста Винники, повідомляє Безпечне місто.

Формування працюватиме як громадське об’єднання на добровільних засадах і сприятиме  органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам, Прикордонним  військам, органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень і злочинів, захисті життя та здоров’я громадян, інтересі суспільства і держави, від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій.

«Це громадське формування створено в непростий час для допомоги правоохоронним органам у патрулюванні нашого міста, – розповідає Тарас Дмитерко, керівник осередку «Об’єднання «Самопоміч» у Винниках. – Ідея його створення виникла в українського  козацтва «Прикарпатська Січ». Батальйон сформувався з козаків, з молоді, активістів «Об’єднання «Самопоміч». Разом ми допомагатимемо тим, хто цього потребує».

Учасники формування переконані, що рівень безпеки у Винниках підвищиться, адже тепер за порядком на вулицях слідкуватимуть самі місцеві жителі, які добре знають місто та зможуть швидко відреагувати на виклик.

«До нашої  роботи можуть долучитися всі, хто хоче допомагати, хто переживає за своє місто, любить його і хоче, щоб у ньому був порядок. Всі небайдужі можуть звертатися до нас і допомагати патрулювати місто», – зазначив Пужак Богдан, керівник громадського формування «Прикарпатська Січ».

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Самопоміч, Безпека, Прикарпатська січ, Тарас Дмитерко, Богдан Пужак

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...