Винниківчанка з двома дітьми залишилась без житла (ВІДЕО)
31.07.2015 13:49
Двадцять років не вживуться на одному подвір’ї у Винниках дві сім`ї з однієї родини. Іванна Гладун, у якої двоє дітей, бідкається, що не може потрапити до власного будинку у Винниках, який збудував її батько. Жінка переконує, що має і на землю і на будинок усі необхідні документи. Проте її сусід, який є родичем, обмежив сім’ї доступ до будинку.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK.

Жінка розповідає, що ще в 1991 році рішенням сесії Міської ради її батьку було надано 10 соток землі під будівництво будинку. Проте її родич, новий власник ділянки, наголошує на своєму.

«Земля перебуває в моїй приватній власності. Я маю всі необхідні акти земельної ділянки. Також є право власності на один та на другий будинок. Я купив земельну ділянку разом з хатою. Дозвіл на будівництво попереднього власника скасований», – говорить мешканець Винник Володимир Вус.

У Міській раді Винників підтвердили слова чоловіка, та пояснили, що по факту земельна ділянка тепер належить Володимиру Вусу.

«Відповідно до рішення суду громадянка Іванна Гладун та члени її сім’ї втратили право на проживання за відповідною адресою, тому їх знято з реєстрації», – зазначив голова комісії депутатської діяльності та законності Винниківської міськради Богдан Бень.

Однак, щоб не залишити сім’ю з дітьми без житла, у міськраді Винників запропонували компромісний вихід із ситуації. Чиновники запропонували Іванні Гладун попросити свого родича подарувати частину своєї землі. Відтак, чоловік погоджується передати 6 соток землі, однак пані Іванна вимагає повернути усі 10 соток, які їй належала.

https://youtu.be/0yajEiyJ0rY
Джерело: http://zik.ua/

Теги: винниківчани, суд, земельна ділянка, конфлікт, Володимир Вус, Богдан Бень, Іванна Гладун


Читайте також:
Коментарі
avatar