Українські військові є одними з найкращих у світі, - американський експерт
03.08.2015 23:22
Американські інструктори, які навчають українських військових на Яворівському полігоні на Львівщині, більше можуть навчитися у них, ніж дати їм.

Про це в інтерв'ю ТСН розповів американський військовий експерт Філіп Карбер.

Він розповів, що тренери «жахливо щасливі» тим, що їм випала можливість займатися з українцями.

«Ми дійсно спочатку хотіли показати і навчити їх тому, що знаємо самі. Але тут дивна річ: ми навчилися більшого в українців, ніж навчили їх. Вони досвідченіші, вони переживали такі обстріли, під які ми в житті не потрапляли. Вони постійно працюють під наглядом безпілотників, ми такого в житті не переживали. І проти них - вся новітня російська зброя, це електронна війна, з якою у нас немає подібного досвіду», - переказав експерт слова своїх друзів, які працюють з бійцями ЗСУ на Яворівському полігоні під Львовом.

Карбер зізнався, що вражений тим, як воюють українці.

«Я дуже вражений тими «малюками» на фронті, тими дітьми. Вони живуть у надзвичайно складних умовах, під постійними артилерійськими і мінними обстрілами, вони просто повторюються по кілька разів на день, ніхто не може передбачити, чи виживе він завтра, або навіть сьогодні вночі. І те, що я можу бути поряд з ними - це найбільша честь в моєму житті», - зізнався американець.

«Я зустрічав чимало українських командирів - там, на фронті, і ось що я можу сказати: вони круті. Вони відрізняються від нас, не всі однакові, але я дуже вражений ними. Під час останньої своєї поїздки я був зі спецназівцями з Лана. Це були і морські піхотинці, і інші загони, і я можу сказати: вони - одні з кращих у світі», - додав він.

Джерело: http://inforesist.org/

Теги: Десант, полігон, Зброя, українці, війна, американські інструктори, Росія


Читайте також:
Коментарі
avatar