МЗС запустило новий проект «Розкажи Світові про Україну»
05.08.2015 13:45
Міністерство закордонних справ запускає до 24-ї річниці незалежності України новий проект: «Розкажи Світові про Україну». Про це інформує прес-служба МЗС.

Щодня з 4 по 24 серпня МЗС публікуватиме цікаві та корисні факти про Україну. Загалом до дня незалежності буде розповсюджено 20 фактів.

МЗС пропонує кожному відчути себе дипломатом і донести правду про Україну в усі куточки світу: для цього потрібно просто поширювати інформацію, що її публікуватиме МЗС в рамках проекту «Розкажи Світові про Україну», серед друзів і колег, перекладати це повідомлення різноманітними мовами світу, поширювати його в соцмережах під хештегами #TellWorldAboutUA #20factsUA.

1. ТЕРИТОРІЯ УКРАЇНИ

Площа України становить 603 628 км². За цим показником вона є найбільшою країною з тих, чия територія повністю лежить у Європі. Країна займає 0,41% світової території суші, в ній мешкає 0,85% населення планети. Найдавніша мапа, а також найстародавніше поселення Homo Sapiens знайдені в Україні в с. Межиріччя Рівненської області. Їм близько 14,5-15 тис. років. Карту вибито на кістці мамонта.

Географічний центр Європи розташований в Україні біля села Ділове неподалік міста Рахова на Закарпатті.

Наразі територіальну цілісність України порушено державою-агресором – Російською Федерацією. Торік Росія всупереч усім міжнародним принципам і нормам незаконно окупувала Автономну Республіку Крим. Наразі у східних областях нашої держави українські військові знову виборюють незалежність нашої держави – протистоять агресору.

Українці хочуть миру, але ніколи не перестануть боротися за свою Батьківщину.

Джерело: http://gazeta.lviv.ua/
Фото: http://www.ednist.info/

Теги: соціальні мережі, хештег, Україна, TellWorldAboutUA #20factsUA, День незалежності


Читайте також:
Коментарі
avatar