«Карпати» не залишають шансів «Чорноморцю» (ВІДЕО)
08.08.2015 20:54
Карпати не зустріли гідного опору з боку Чорноморця в четвертому турі УПЛ, здобули третю поспіль перемогу і закріпилися у верхній частині турнірної таблиці. М'ячі у львів'ян забивали Карноза (фото), Страшкевич, Даушвілі і Голодюк.

«Чорноморець» з перших хвилин спробував налагодити контроль м'яча, але «Карпати» одразу ж дали зрозуміти, що на своєму полі вони хочуть бути повноправними господарями. У підсумку, активний пресинг львів'ян швидко дав результат. Спочатку одесити під пресингом вибили м'яч в аут, після чого Хочолава був вимушений зупиняти прохід Карнози фолом в стилі «шлагбаум». Сам же Карноза ударом в обвід «стінки» перспективний штрафний холоднокровно реалізував у гол - 1:0.

Забивши, господарі заграли ще впевненіше. Тепер «Карпати» вели гру, зрідка дозволяючи гостям перехоплювати м'яч і заробляти штрафні. Але виконання стандартних положень у «Чорноморця» явно не виходило, а от «Карпати» якраз знову після стандарту подвоїли рахунок. В результаті швидкого розіграшу ауту на лівому фланзі Костевич віддав відмінну передачу до лінії штрафної на Голодюка, який в дотик пробив у самий куточок воріт - 2:0. У штрафному майданчику одеситів було відразу п'ять польових виконавців «Чорноморця», але всі вони виявилися відрізаними від гри передачею Костевича, а якраз Голодюк перебував без прикриття.

Команда Ігоря Йовічева навіть не думала знижувати оберти, а в очах Олександра Бабича у кромки поля читалася лише розгубленість. В обороні одеситів постійно виникали провали: «Карпати» на швидкості буквально розривали центральну зону гостей: особливо відзначимо чистий вихід один в один Кожанова - Боровик виручив партнерів. «Чорноморець» лише в кінцівці тайму спорудив гостроту біля воріт суперників: Шаповал потужно пробив здалеку, але Мисак був напоготові, накривши непростий удар. В цілому, ближче до перерви у гостей стали виходити симпатичні атаки, але довести хоча б одну з них до хоча б точного удару не вийшло.

Другий тайм у суперників вийшов набагато менш видовищним, ніж перший - багато в чому через те, що «Карпати» знизили загальнокомандну швидкість. Якщо до перерви Карноза розганяв атаки львів'ян, а партнери по максимуму його підтримували, то тепер Карноза також нісся вперед, але господарі більше думали про оборону. Як наслідок, красивих комбінацій на полі явно не вистачало.

Тренерський штаб «Карпат» положення на полі цілком влаштовувало, а ось одесити намагалися оживити гру замінами. Але марно - «Карпати» цього вечора були бездоганні. Остаточно деморалізував гостей шикарний гол Страшкевича, який у середині другого тайму метрів з тридцяти найпотужнішим ударом відправив м'яч у дальню «дев'ятку» - 3:0!

І на цьому неприємності для воротаря одеситів не закінчилися. Спочатку Боровик виручив команду після удару Голодюка в «дев'ятку» зі штрафного, а на останній хвилині основного часу голкіпер ціною червоної картки і пенальті зупинив вихід один в один Страшкевича від самого центрального кола. Правда, в кінцевому рахунку, така жертва виявилася зайвою. Даушвілі без проблем реалізував одинадцятиметровий у ворота ставшого в «рамку» Слінкіна - 4:0. Польовий гравець був змушений одягнути светр голкіпера, оскільки Олександр Бабич ще в середині тайму використав всі заміни.

«Карпати» продовжують впевнений і заслужений підйом по турнірній таблиці, а ось «Чорноморець» зайвий раз показав недоліки в психології молодий і незіграної команди. На свідомо більш сильних суперників одесити налаштовуються, і за рахунок цього показують хороший футбол, а ось там, де цілком по силам зачепитися за очки - футболісти явно розчаровують.

Карпати (Львів) - Чорноморець (Одеса) - 4:0 (2:0)

Голи: Артур Карноза, 5, Олег Голодюк, 19, Вадим Страшкевич, 75, Муртаз Даушвілі, 90 + 1, з пенальті

Карпати: Роман Мисак, Андрій Гітченко, Ігор Я. Худоб'як (Вадим Страшкевич, '59), Володимир Костевич, Денис Мірошниченко, Ігор Пластун, Артур Карноза, Павло Ксьонз (Дмитро Кльоц, '66), Муртаз Даушвілі, Олег Голодюк, Денис Кожанов (Олексій Гуцуляк, '79)

Чорноморець: Євген Боровик, Дмитро Немчанінов (Андрій Слинкин, '69), Давид Хочолава, Євген Мартиненко, Владислав Калитвинцев, Кирило Ковалець, Артем Філімонов (Навід Насими, '61), Євген Мурашов (Олег Данченко, '53), Сергій Петько, Сергій Шаповал, Петро Переверза

Попередження: Денис Мірошниченко, 45. - Артем Філімонов, 15. Кирило Ковалець, 36. Навід Насими, 68.

Вилучення: Євген Боровик, 90 - фол останньої надії