Дубль дебютанта приніс перемогу «Руху»
09.08.2015 18:23
Більш ніж вдалим виявився дебют за винниківський «Рух» екс-гравця СКК «Демня» Олексія Омельченка (фото). У стартовому матчі другого кола Прем'єр-ліги Львівщини, який відбувся сьогодні на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках, нападник «Руху» відзначився дублем і приніс перемогу своїй новій команді над ФК «Миколаїв».

Треба відзначити не тільки дебют нового гравця, але і те, що на цей матч винниківські футболісти вийшли у новій формі, а головне, що у день матчу відзначав свій день народження головний тренер рухівців Роман Гданський. Тож мотивація у гравців була надвисокою - зробити нову форму фартовою і привітати головного тренера перемогою.

І вже на 23 хвилині матчу перший свій гол за винниківську команду забив Олексій Омельченко, який ударом головою завершив комбінацію партнерів. «Рух» і після забитого м'яча володів територіальною та ігровою ініціативою, але гості, хоч зрідка, але дуже небезпечно контратакували. В одній із таких атак на самому кінці першого тайму їм вдалося вирівняти становище у рахунку. Після розіграшу штрафного удару м'яч влучив у перекладину воріт Шевчука, а на добиванні першими був гравець «Миколаєва», який влучним ударом направив м'яч у ворота господарів. 1:1 - за такого рахунку команди і пішли на перерву.

Після перерви малюнок гри майже не змінився, рухівці більше володіли м'ячем, більше комбінували, а гості небезпечно контратакували. Чим ближче час наближався до закінчення матчу, тим більше напружено себе почували гравці та тренери винниківської команди. Напевне те, що гравці прагнули до привітань своєму тренеру додати і перемогу у цьому матчі, і мішало їм забити бажаний переможний гол. Матч невпинно приближався до закінчення, а рухівці, серед яких і вийшовший на заміну Олександр Алієв, ніяк не могли зламати оборону миколаєвців. На трибунах болільники вже почали сумно жартувати, що прийдеться нову форму спалити, як нефартову.

Але не судилося справдитися недобрим прогнозам - і нову форму зберегли і подарунок головному тренеру зробили. На останніх хвилинах чергову комбінацію господарів завершив Олексій Омельченко, який ударом майже з центра штрафного майданчика забив свій другий м'яч у дебютному матчі за «Рух» і поставив переможну крапку у цьому матчі.

За повідомленням тренерського штабу винниківської команди дебют ще одного зіркового футболіста Максима Шацького за винниківський «Рух» має відбутися вже у найближчу середу, 12 серпня, у матчі 1/16 фіналу Кубка України серед аматорів, який відбудеться на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках. Орієнтовний час початку матчу - 18.00.

Теги: Роман Гданський, Олексій Омельченко, Олександр Алієв, Рух Винники