«Я ж не можу бути постійно пугалом», - Мирон Маркевич
10.08.2015 10:37
Головний тренер «Дніпра» Мирон Маркевич на післяматчевій прес-конференції поєдинку «Дніпро» - «Динамо» розповів про нелегку ситуацію, в якій зараз опинився дніпропетровський клуб.

«Як я можу керувати командою, якщо футболісти кажуть, що хочуть піти? Відкрито заявляють: «Або піднімайте нам зарплату, або відпустіть». Ну і з ким далі працювати? Мені теж йти? Не знаю, який у мене склад буде завтра. Канкава відкрито сказав, що не хоче грати. Я його попросив вийти, от він так і зіграв ... Був би Чеберячко, я б Канкаву не випускав. Тут потрібно визначатися: футболіст хоче піти, але на його місце потрібен рівноцінний гравець, а до нас зараз будуть їхати тільки вільні агенти. Як з ними працювати?», - заявив тренер.

Мирон Марккевич розповів, що зараз «Дніпро» переживає серйозні труднощі, однак всього журналістам розповісти не може.

«Ось один приклад: нам зараз ніде тренуватися. Зупинилась гідроелектростанція, усі поля на базі висохли, а тренування проводити ніде. Це тільки один приклад. Ну, от Канкава каже: «Я стільки років відіграв в команді. Або підійміть мені зарплату, як у Франції пропонують». Його можна зрозуміти. Пішли Стрініч, Жуліано, Коноплянка, зараз Канкава. Йдуть розмови про Калініча, Бойко і Дугласа. Тут треба відкрито збирати команду і щось гравцям говорити. Я ж не можу бути постійно пугалом», - сказав Маркевич.

Джерело: http://zaxid.net/

Теги: Дніпро Дніпропетровськ, прес-конференція, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar