ДПІ у Личаківському районі інформує підприємців про надходження в державний та місцеві бюджети
12.08.2015 13:10
На допомогу армії надійшло понад 17 млн. гривень військового збору

Станом на 03.08.2015 року платники, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському м.Львова Головного управління ДФС Львівській області, сплатили до бюджету 17,1 млн. грн. військового збору, що перевищує планові показники на 2,1 млн. гривень.

Нагадаємо, 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України», яким запроваджено військовий збір. Платниками податку є фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні та податкові агенти.

Понад 3 мільйони гривень надійшло до місцевого бюджету Личаківського району м. Львова за ліцензії

За підсумками січня-липня 2015 року платники Личаківського району м.Львова сплатили до місцевого бюджету 3,3 млн. грн. плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що на 645,2 тис. грн. перевищує плановий показник.

Нагадуємо, ліцензія видається за заявою (встановленого зразка) суб'єкта господарської діяльності, до якої додається:

1) виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

2) довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до державного бюджету на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату);

3) довідка органу податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі.

Мешканці Личаківського району міста Львова сплатили понад 28 мільйонів гривень земельного податку

Протягом січня-липня 2015 року платниками цього податку були 374 землекористувачі, 243 орендарі земельних ділянок – юридичні особи та 2100 власників земельних ділянок – фізичних осіб Личаківського району.

З початку року до місцевого бюджету району надійшло 28,4 млн. грн. плати за землю, що перевищило плановий показник на 3,3 млн. грн., в тому числі від юридичних осіб – 26,4 млн. грн., від фізичних – 2,0 млн. гривень.

Більше 241 тисяч гривень сплачено акцизного податку 

У січні-липні 2015 року платники податків Личаківського району, які виготовляють або реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до державної скарбниці 241,7 тис. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.

Нагадаємо, з 1 січня 2015 року до кола платників акцизного податку увійшли роздрібні торговці алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць. Декларацію слід подавати не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним. На сьогодні надходження від роздрібного продажу акцизу становить 11,5 млн. гривень.

Майже 337 мільйонів гривень єдиного соціального внеску надійшло до бюджету від платників Личаківського району

З початку 2015 року до ДПІ у Личаківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області надійшло 25,6 тисяч звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них 73% - в електронному вигляді.

Надходження від сплати єдиного соціального внеску протягом січня-липня 2015 року склали 336,9 млн. гривень.

Нагадаємо: за несплату, або несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску накладається штраф у розмірі 20% своєчасно несплачених сум. На суму недоїмки нараховується пеня із розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу.

Заступник начальника ДПІ у Личаківському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівської області Маркович К. М.


Теги: податкова, бюджет, ДПІ, військовий збір, податок


Читайте також:
Коментарі
avatar