Так що насправді, передвиборчий піар, чи все-таки бездіяльність винниківських комунальників? (ВІДЕО)
13.08.2015 20:20
У середу, 12 серпня, на офіційному сайті Винниківської міської ради з'явилася стаття під назвою «Бездіяльність місцевого КП» чи передвиборчий піар хід», у якій активіста «Народного контролю» Володимира Почаєвця звинувачують у тому, що він займається піаром і штучно створює проблеми у місті. Мова йде про те, що пан Володимир надав неправдиву інформацію про відкриті каналізаційні люки у місті.

Сьогодні. 13 серпня, Володимир Почаєвець разом з чиновниками міської ради і комунальниками виїхали на місце, щоб перевірити, чи насправді відкриті люки у місті, чи комунальники насправді дбають, щоб вони були закриті.

Сьогодні. 13 серпня, Володимир Почаєвець разом із чиновниками міської ради і комунальниками виїхали на місце, щоб перевірити, чи насправді відкриті люки у місті.

До цього часу, як говорить Володимир Почаєвець, він неодноразово звертався із депутатськими зверненнями, заявами та скаргами щодо вжиття заходів про усунення проблеми відкритих люків у місті Винники. Слід врахувати, що мешканці звертались до п. Володимира щодо недоліків системного характеру роботи МКП «Винниківське» та неналежного виконанання обов’язків Інспекції з благоустрою.

Не зважаючи на багаточисленні звернення мешканців та реагування журналістів Громадського Руху «Народний Контроль» на дану проблему, чиновники заперечували факт наявності відкритих люків, ба більше, розмістили на офіційному сайті статтю із недостовірними фактами про те, що «інформація про відкриті люки не відповідає дійсності. На території, зазначеній у депутатському зверненні, не виявленого жодного відкритого люка».

Так, що насправді, передвиборчий піар, чи все-таки бездіяльність винниківських комунальників?

Далі у відеосюжеті сайту Винники Plus.


Теги: люки, Володимир Почаєвець, МКП Винниківське, комунальники, народний контроль


Читайте також:
Коментарі
avatar
Винниківський серіал! Один новий начальник КП "Винниківське" обіцяє у двотижневий термін закрити люки, тепер вже другий новий начальник цього підприємства обіцяє за тиждень закрити люки... Чекаєм на третю серію  biggrin
avatar