Алієв розпочав, Шацьких продовжив, а Фурта поставив крапку у розгромній перемозі «Руху» над «Погонню»
16.08.2015 19:48
Матч 11 туру Прем'єр-ліги Львівщини з футболу між командами «Рух» Винники і «Погонь» Львів за клендарем чемпіонату повинен був відбутися на стадіоні львівської команди, але за домовленістю обох клубів його було перенесено на стадіон ім. Богдана Маркевича у Винники.

Вже на 4 хвилині хвилині матчу рухівці повели у рахунку. Олександр Алієв зі штрафного удару з метрів вісімнадцяти потужно пробив у кут воріт, який контролював голкіпер львів'ян. Воротар дотянувся до м'яча, але від рук круглий все-таки влетів у сітку воріт.

Після такого швидкого гола здавалося, що зараз наступні голи від винниківчан довго чекати не знадобиться. Але не так то було. Через чотири хвилини, після ще кількох атак підопічних Романа Гданського, львів'яни відповіли швидкою контроатакою, завершенням якої став вихід один на один гравця «Погоні» з молодим воротарем «Руху» Олександром Дяченком. Львів'янин майстерно обіграв голкіпера і вирівняв рахунок матчу.

Після такого результативного початку матчу наступних голів глядачам довелось чекати до самого закінчення матчу. Винниківчани володіли ігровою та територіальною ініціативою, багато комбінували, але їм ніяк не вдавалося довести до логічного завершення свої комбінації. Львівські футболісти у свою чергу не закрились у глухій обороні і проводили швидкі контроатаки, але також до завершального влучного удару їх довести не вдавалося.

Все-таки рухівці наприкінці першого тайму змогли матеріалізувати свою ігрову перевагу. На 38 хвилині вони запресингували суперника у їхньому карному майданчику і заставили помилитися. М'яч опинився у Олексія Омельченка, який пасом знайшов Шацького, який, підверджуючи статус гравця екстра-класу, спокійно "поклав" круглого у сітку воріт. А вже на єдиній доданій арбітром хвилині першого тайму відзначився сам Омельченко, довівши рахунок до 3:1.

А у другій половині зустрічі рухівці порадували глядачів ще чотирма голами у ворота «Погоні». Вже на 4 хвилині після стрімкої атаки винниківської команди по правому фланзі Олександр Алієв увірвався у штрафний майданчик львів'ян і "смачно" пробив у лівий від воротаря кут воріт, не залишивши ніяких шансів голкіперу. Через 7 хвилин Андрій Кікоть завершив комбінацію партнерів і довів рахунок до 5:1.

І на цьому підопічні Романа Гданського не зупинилися. На полі спочатку з'явився кращий бомбардир рухівців цього і минулорічних чемпіонатів Олег Шептицький, а пізніше і легенда «Руху» граючий тренер Роман Манорик. Саме Олег під час однієї з останніх атак, володіючи м'ячем на лівому фланзі, разом з набігаючим по правому фланзі Романом Манориком вирвалися на ворота львів'ян, маючи перед собою тільки одного захисника та воротаря. В Олега було два варіанти продовження атаки - бити самому, або віддавати на партнера. Він вибрав перший, і не схибив - м'яч у шостий раз затріпотів у сітці воріт «Погоні». Але і цей гол не став завершальним у цій зустрічі. Останню крапку у матчі поставив ефектним ударом Юрій Фурта!

Відзначимо ще один результат матчу 11 туру Прем'єр-ліги Львівщини, який також відбувся сьогодні. Головний конкурент «Руху» за чемпіонство у цьому чемпіонаті соснівський «Гірник» на власному полі поступився з рахунком 0:1 «Кар'єру» Торчиновичі. Решту результатів матчів 11 туру та турнірну таблицю можна переглянути тут.

Вже у середу, 19 серпня, у хмельницькому «Рух» зіграє матч-відповідь 1/16 фіналу Кубка України серед аматорів змісцевим «Гетьманом». Нагадаємо, у Винниках «Рух» святкував перемогу з рахунком 4:0 і питання виходу винниківської команди в наступний раунд практично вирішене.

Теги: Юрій Фурта, Роман Манорик, Рух Винники, Максим Шацьких, Роман Гданський, Олег Шептицький, Андрій Кікоть, Олексій Омельченко, Олександр Алієв, Погонь