Замість матчу-відповіді 1/16 Кубка України «Рух» з «Гетьманом» провели товариську зустріч
19.08.2015 19:14

Матч-відповідь 1/16 фіналу Кубка України з футболу серед аматорських команд між командами "Гетьман" Хмельницький - "Рух" Винники не відбувся, так як арбітри відмовились виходити на поле, бо команда-господар не покрила їм витрати за проїзд, харчування та добові, які передбаченні регламентом змагань. Хмельницькій команді зараховано технічну поразку. Нагадаємо, що у першому матчі у Винниках рухівці розгромили "Гетьман" з рахунком 4:0.

Але все-таки команди у Хмельницьку зіграли між собою матч. Як повідомляє сайт ye.ua, команди домовились провести товариську зустріч.

Головний тренер "Руху" Роман Гданський розповів, що оскільки команда-господарів не виконала своїх зобов'язань перед суддями, то на полі відбудеться товариський матч.

"Люди зібралися, ми приїхали з іншої області, не можемо ж просто розвернутися і поїхати!" - сказав Роман Гданський.

Товариська зустріч розпочалася о 18.20 і сладалася з двох таймів по 25 хвилин, а головним арбітром зустрічі призначили тренера "Руху" Романа Манорика.

"Ще здається, ніколи, в історії хмельницького футболу такого не було, щоб через незрозумілу поведінку "Гетьмана" офіційний домашній матч не відбувся. Але, дякувати гостям, вони погодилися провести гру", - пише хмельницьке видання ye.ua.

Винниківський "Рух" вже, як учасник 1/8 фіналу Кубка України, навіть не викладаючись "по повній", легко розібрався хмельничанами вже. Чотири сухі м'ячі побували у сітці воріт господарів.

На 13 хвилині Олександр Алієв, отримавши пас у штрафному майданчику "Гетьмана", з гострого кута пробив у дальній від голкіпера кут - 1:0. На 17 хвилині Богдан Костик пробив з 18 метрів, воротар "Гетьману" не дотягнувся до м'яча і рахунок став 0:2. На 24 хвилині гол-красень з метрів двадцяти під саму хрестовину воріт створив Олексій Омельченко. На початку другої 25-хвилинки Андрій Кікоть, отримавши пас від партнера, пробиває в один дотик з метрів тринадцяти і доводить рахунок 4:0 на користь "Руху".

І всеж-таки господарі через хвилину зуміли відквитати один м'яч. Фактично перша нормальна атака хмельничан завершилася тим, що нападник "Гетьмана" Олексій Колесников влучно пробив у дальню від Юрія Шевчука дев'ятку воріт. За рахунку 1:4 цей товариський матч і закінчився.


Теги: Роман Гданський, Богдан Костик, Рух Винники, Кубок України, Андрій Кікоть, аматори, Олексій Омельченко, Олександр Алієв, Гетьман Хмельницький


Читайте також:
Коментарі
avatar