Народний ансамбль танцю «Святослав» оголошує набір дітей (ВІДЕО)
24.08.2015 13:21
Народний ансамбль танцю «Святослав» створений 2006 року при Культурному центрі «Дозвілля» у м. Винники. У 2012 році основному складу ансамблю присвоєно звання «Народний», а молодшому складу колективу «Святославчикам» присвоєно звання «Зразковий» Управлінням культури Львівської обласної державної адміністрації за досягнення в розвитку дитячої творчості, високий рівень професійної майстерності та креативність репертуару.

Засновником, почесним президентом та меценатом ансамблю є Григорій Козловський. Художній керівник та головний балетмейстер – Тетяна Патер. Багаторічний професійний досвід Тетяни Патер знаходить своє відображення в самобутніх та неповторних танцях ансамблю. Кожен танець колективу – це окрема історія, втілена в режисерському задумі і розказана хореографічними рухами, музикою та вокальним супроводом. Саме тому танці ансамблю «Святослав» мають своє унікальне обличчя.  

У колективі займаються понад 200 дітей у різних вікових категоріях. Основним танцювальним напрямком колективу є народно-сценічний танець. Також в репертуарі ансамблю є композиції в сучасних напрямках хореографії: модерн, контемп, хіп-хоп. На базі ансамблю існує вокальна студія, в якій займаються солісти колективу.

Успіх ансамблю ґрунтується на постійній цілеспрямованій роботі вихованців, керівника та педагогів-хореографів. Учасники колективу здобувають нові знання, удосконалюють виконавчу майстерність, виховуються на народних традиціях та звичаях.

Особливість ансамблю – це стилізація народно-сценічних танців під українські народні та сучасні мелодії.  Постійним успіхом у глядачів користуються стилізовані сюжетні композиції «Українська юшка», «Смачненькі вареники», «Гуляння на подвір’ї», «Грицю, Грицю, до роботи», «Ти ж мене підманула». Танцювальне багатство рідного краю представлене народними танцями «Вітальний-святковий», «Карпатські барви», «Буковинський святковий», «Гопак». Молодша та середня групи ансамблю роблять акцент на сучасних хореографічних композиціях «Рок-н-рол», «Прачки», «Матроси», «Задумала бабусенька». Наймолодші учасники колективу органічно перетворюються на кумедних тваринок у характерних композиціях «На полонині», «Веселі жабки» та танцюють улюблений «Карнавал».

Ансамбль «Святослав» постійно бере участь у міських, обласних та міжнародних фестивалях і конкурсах. Жодне міське свято не проходить без живих запальних танців ансамблю «Святославчики» та Народного ансамблю танцю «Святослав» (День матері, свято Миколая, Шевченківські дні, День Незалежності, професійні свята та ін.)

Народний ансамбль танцю «Святослав» проводить набір дітей у групи:

• Народно-сценічного танцю (на заняттях діти вивчають  класичний, народно-сценічний танець, гімнастичні вправи, елементи акторської майстерності)

• сучасної хореографії, за напрямками: контемп,хіп-хоп,модерн, степ.

Групи за такими віковими категоріями:

- група дошкільного виховання ( віком 4- 5 років)

-  групи дітей ( віком 6 – 10 років)

-  підготовча група (віком 12 – 16 років)

-  основний склад ансамблю (віком 16 – 20 років)

Чекаємо на Вас:

КЦ «Дозвілля», (Клуб Тютюнової фабрики), вул. Шевченка 3  (другий поверх)

Запис проводиться:

з  17 серпня 2015 (вівторок, четвер) з 17 .00– 19 .00 год.

Контактні телефони: 296-23-17, 097-465-74-10, 063-369-72-72

Заняття з хореографії організують і виховують дітей, розширюють їх художньо-естетичний кругозір, привчають до акуратності, підтягнутості. На уроках застосовується ефективна методика, яка має класичний базис і враховує індивідуальні особливості дітей, що сприяє розвитку хорошої фізичної підготовки.

Для найменших заняття проходять в ігровій формі. На цьому етапі проходить формування самоорганізації і спілкування з колективом.

Займаючись у  колективі, діти розвивають в собі особливо цінну якість - почуття відповідальності за спільну справу.

Пропагуючи народне мистецтво танцю, учасники ансамблю матимуть змогу побувати та конкурсах та  фестивалях на теренах України та за її межами!

Також проводиться набір у театр пісні "Первоцвіт"( заняття з вокалу) , запрошуються діти віком з 5 років .Запис проводиться з  17 серпня 2015 (вівторок, четвер) з 17 .00– 19 .00 год., КЦ «Дозвілля», (Клуб Тютюнової фабрики), вул. Шевченка 3  (другий поверх).


Теги: набір, ансабль Святослав, кц Дозвілля, святослав


Читайте також:
Коментарі
avatar