Винниківські діти привітали Україну з Днем Незалежності (фото)
25.08.2015 16:52
День прапора та День Незалежності у Винниках цьогоріч відсвяткували по-особливому. Два дні поспіль, 23 та 24 серпня, у Винниках тривало дитяче свято «Ми – майбутнє України». Юні винниківчани взяли участь у багатьох розвагах та конкурсах, продемонстрували свій український дух, справжній патріотизм та щиросердечну любов до рідної держави. Святкування відбулися 23 серпня у парку Незалежності та 24 серпня на вулиці Кільцевій.

На переконання одного з організаторів свята Володимира Почаєвця, координатора партії «Народний контроль», дитинство завжди повинно залишатися дитинством, за будь-яких життєвих обставин. Тому святкування було виключно дитячим, сповненим радості, усмішок та надії. «Плекаючи надію сьогодні, ми забезпечуємо своє майбутнє», – стверджує Володимир Почаєвець.

Українські діти багаті на таланти, і в цьому переконалися усі глядачі й гості свята під час конкурсу «Привітай Україну з днем народження». Діти співали українські пісні, декламували власні вірші й ділилися особистими планами на майбутнє. Конкурс на найкращий національний костюм продемонстрував розмаїття та барвистість української вишивки на юних учасниках та креативність їхніх батьків, які підготували костюми.

Навіть під час гри та веселощів діти не забували про воїнів-захисників, які в цей час перебувають на передовій. Спеціально для солдатів діти намалювали малюнки, в яких висловили все, що тримають в серці. Головне побажання, яке було зображене майже на усіх малюнках, це «Повертайтеся живими! Ми вас любимо!». Усі дитячі малюнки організатори планують передати нашим воїнам в АТО.

А про те, що у нас підростає нова зміна сильних і відважних захисників, засвідчили дитячі козацькі забави. Хлопчаки перетягували канат, стрибали у мішках, змагалися на швидкість та креативність.

Усі учасники конкурсів були нагороджені призами: прапорцями, сувенірами з національною символікою та улюбленими ласощами всіх дітей – морозивом. А переможці ще й отримали пам’ятні грамоти про участь у святкуваннях.

Наприкінці кожного свята на дітлахів чекав живий сюрприз. На святкування завітала чотиринога винниківська мешканка – кобила Марта, яка залюбки сфотографувалася з усіма учасниками свята.

За словами юних гостей свята, це був найкращий день народження нашої України, який вони відсвяткували великою винниківською родиною. А організатори уже пообіцяли дітлахам, що такі свята будуть у Винниках ще неодноразово.


Теги: винниківчани, діти, Володимир Почаєвець, святкування, День незалежності


Читайте також:
Коментарі
avatar