Максим Шацьких розповів, що діти вдома розмовляють з ним українською мовою
26.08.2015 15:54
Діти Максима Шацьких розмовляють з ним вдома українською мовою.

Про це відомий футболіст, екс-гравець київського "Динамо", який зараз виступає за винниківський "Рух", розповів журналісту сайту football24.ua Олегу Бабію.

- "Ви давно розумієте українську мову, але чи можете нею розмовляти?

- Розмовляти? Так, трохи (каже українською і усміхається, - О.Б.). Я от пограв на Закарпатті, а там взагалі змішані українська, угорська, словацька мови. Навіть Олег Герасимюк, який родом з Волині і чудово розмовляє українською, часто не розумів деяких закарпатських фраз. "Солов'їну" я знаю давно, хіба якесь надто рідкісне літературне слово може загнати мене у глухий кут.

Пам'ятаю, коли я тільки перейшов у "Динамо", мене запросили на прямий ефір програми "Гол", яку вів Гливінський. Перед ефіром я попросив його врахувати, що запитань на українській, скоріш за все, не зрозумію. "Так-так, без проблем". Розпочався ефір, а він мені ставить запитання українською (Сміється). Я розумів-розумів, правильно відповідав, а на останньому запитанні спіткнувся. Тож Гливінському довелося ще раз формулювати запитання - цього разу російською. Хоча, за великим рахунком, першу фразу українською я почув ще у літаку, коли летів із Москви в Київ. "Праворуч", "ліворуч".

За два-три роки життя в Україні повністю пізнав мову. У мене доньки ще з дитячого садочка вивчали українську, а потім навчалися в українській школі. Просив їх, щоб вдома вони розмовляли зі мною українською."


Теги: Максим Шацьких, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar