Мобілізація закінчена, демобілізованих призвуть до армії лише у разі початку повномасштабної війни, - Пашинський
28.08.2015, 11:00

Глава парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони народний депутат України Сергій Пашинський на своїй сторінці в Facebook прокоментував розміщені в мережі провокаційні вкидання про проведення додаткових хвиль мобілізації.

«... Сьогодні мене порадував «улюблений» телеканал «Інтер», який попросив прокоментувати «мою ініціативу» про призов на службу людей, які зараз демобілізується. Офіційно заявляю - це дешева ФСБшна провокація. Хвилю мобілізації закінчили. Чи будуть проводитися наступні хвилі - вирішують тільки Головнокомандувач і Міністерство оборони. Поки що такої необхідності, слава Богу, немає», - написав політик.

«Готується осінній призов на строкову службу, але згідно з чинним законодавством, командування не має права відправляти призовників в зону АТО. Я особисто і комітет ВР будемо це жорстко відстежувати», - зазначив Пашинський.

«Стосовно демобілізованих: всі вони зараховані в першу чергу армійського резерву і їх мобілізація можлива тільки за умови початку широкомасштабної війни та введення воєнного стану», - резюмував політик.

Джерело: http://sprotyv.info/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: мобілізація, Сергій Пашинський, ЗСУ, збройні сили

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...