«Рух» мінімально переграв одного з аутсайдерів чемпіонату Львівщини
31.08.2015 08:14

У неділю, 30 серпня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича відбувся матч 12 туру Прем'єр-ліги Львівської області з футболу, у якому винниківський "Рух" приймав одного з аутсайдерів цьогорічного чемпіонату ФК "Самбір".

Перед стартовим свистком арбітра матчу його учасники та глядачі хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих українських воїнів у минулорічній трагедії під Іловайськом.

Матч, у якому глядачі очікували побачити велику кількість голів у ворота цьогорічного аутсайдера чемпіонату, закінчився з дещо несподіваним рахунком 1:0 на користь лідера чемпіонату.

Скоріш за все підопічні Романа Гданського були впевнені, що гра з Самбірчанами стане для них такою ж легкою "прогулянкою", як попередня гра із ще одним з аутсайдерів львівською "Погонню", що закінчилась з рахунком 7:1 на їхню користь.

Але, як показала сама гра, недооцінка суперника у вчорашньому матчі могла коштувати винниківчанам і втратою очок.

У першому таймі матчу винниківчани в основному володіли ігровою та територіальною перевагою, були у них і непогані нагоди відкрити рахунок. Двічі небезпечно завершував комбінації партнерів Олег Шептицький, запам'ятався прекрасний удар на підступах до штрафної під перекладину воріт від Романюка, але і надійно на останньому рубежі зіграв воротар самбірчан, який не дозволив м'ячу до перерви побувати у власних воротах. Гості у свою чергу не обмежились тільки захистом власних воріт, а проводили дуже швидкі і небезпечні контроатаки.

У другому таймі малюнок гри не змінився, але вже на 10 хвилині винниківчани відкрили рахунок. За гру рукою захисника самбірської команди у власному штрафному майданчику арбітр матчу призначив одинадцятиметровий штрафний удар. Олександр Алієв не залишив ніяких шансів воротарю самбірчан, який тільки поглядом зафіксував м'яч у правому від себе куті воріт.

Далі підопічні Романа Гданського, без огляду на власний захист, як кажуть, побігли добивати суперника і в одній з контроатак суперника поплатились за це. Після чергової масованої атаки винниківчан ударом майже від своєї шрафної самбірчани організували вихід один на один з воротарем винниківчан Олександром Дяченко. Треба відзначити голкіпера "Руху", який врятував свою команду, вчасно вибіг на метрів десять з власного штрафного майданчика, і не дав себе переграти у двобої з суперником. Правда, після цього голкіпер змушений був залишити поле, отримавши червону карточку за гру рукою.

Закінчення матчу для тренерського штабу "Руху" і вболівальників можна назвати, як часто люблять говорити, валідольним. Господарі і в меншості здається володіли ігровою ініціативою, але гості своїми стрімкими контроатакими нераз влаштовували "пожежу" біля воріт, які вже захищав Юрій Шевчук. Все ж таки рухівцям вдалося зберегти мінімальну перевагу у рахунку до фінального свистка і отримати чергові три очки.

Напевне ця гра стане добрим уроком для футболістів "Руху", які у наступних поєдинках більш відповідально ставитимуться до любого суперника.

"Рух" Винники - "Самбір" 7:1,1:0

Стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Роман Блавацький, асистенти арбітра: Ярослав Леськів, Андрій Онишків

Делегат ФФЛ: Андрій Шандор

Гол: 1:0 - Олександр Алієв - з пенальті, 55

"Рух" Винники: Дяченко Олександр; Вільчинський Богдан (Шептицький Михайло, 81); Гурський Андрій; Бойко Роман; Романюк Віталій (Гусаковський Юрій, 46); Костик Богдан (Іванов Роман, 65); Панасюк Олег (Макар Володимир, 46); Фурта Юрій (Алієв Олександр, 46); Шацьких Максим (Шевчук Юрій, 88); Кікоть Андрій; Шептицький Олег (Омельченко Олексій, 61)

ФК "Самбір": Лазарський Назарій; Химич Назар; Барчишин Григорій (Сивик Ігор, 84); Ковалик Іван; Пенюк Ігор; Николишин Тарас; Леськів Ігор (Мавров Назар, 55); Кіт-Копиляк Михайло; Горбей Олександр; Габ`ян Андрій; Сікорський Михайло (Задорожний Микола, 60)

Попередження: Кіт-Копиляк Михайло, 55; Іванов Роман, 67; Алієв Олександр, 90+5. Вилучення: Дяченко Олександр, 86

Нагадаємо, що наступну гру винниківський "Рух" зіграє у середу, 2 серпня. У Теребовлі Тернопільської області рухівці зіграють з місцевою командою "Нива" у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України серед аматорських команд. Матч відповідь відбудеться у Винниках 9 серпня.