На допомогу армії надійшло понад 19 млн. гривень військового збору, - ДПІ
01.09.2015 16:43
ДПІ у Личаківському районі інформує підприємців про надходження в державний та місцеві бюджети.

На допомогу армії надійшло понад 19 млн. гривень військового збору

Станом на 01.09.2015 року платники, які перебувають на обліку в ДПІ у Личаківському м.Львова Головного управління ДФС Львівській області, сплатили до бюджету 19,3 млн. грн. військового збору, що перевищує планові показники на 3,5 млн. гривень.

Нагадаємо, 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України», яким запроваджено військовий збір. Платниками податку є фізичні особи-резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні та податкові агенти.

Понад 3,5 млн. грн. плати за ліцензії надійшло до місцевого бюджету Личаківського району м. Львова

За підсумками січня-серпня 2015 року платники Личаківського району м.Львова сплатили до місцевого бюджету 3,5 млн. грн. плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що на 744,2 тис. грн. перевищує плановий показник.

Нагадуємо, ліцензія видається за заявою (встановленого зразка) суб'єкта господарської діяльності, до якої додається:

1) виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

2) довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до державного бюджету на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату);

3) довідка органу податкової служби про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі.

33 млн. грн. плати за землю надійшло до місцевого бюджету Личаківського району

Протягом січня-серпня 2015 року платниками цього податку були 372 землекористувачі, 244 орендарі земельних ділянок – юридичні особи та 2100 власників земельних ділянок – фізичних осіб Личаківського району.

З початку року до місцевого бюджету району надійшло 33,0 млн. грн. плати за землю, що перевищило плановий показник на 8,3 млн. грн., в тому числі від юридичних осіб – 30,5 млн. грн., від фізичних – 2,5 млн. гривень.

Майже 306 тис. грн. акцизного податку надійшло до державного бюджету від платників податків Личаківського району

У січні-серпні 2015 року платники податків Личаківського району, які виготовляють або реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до державної скарбниці 305,8 тис. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.

Нагадаємо, з 1 січня 2015 року до кола платників акцизного податку увійшли роздрібні торговці алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць. Декларацію слід подавати не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним. На сьогодні надходження від роздрібного продажу акцизу становить 13,5 млн. гривень.

Понад 444 млн. грн. єдиного соціального внеску надійшло до бюджету від платників Личаківського району

З початку 2015 року до ДПІ у Личаківському районі м.Львова Головного управління ДФС у Львівській області надійшло 32,4 тисяч звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них 75% - в електронному вигляді.

Надходження від сплати єдиного соціального внеску протягом січня-серпня 2015 року склали 444,3 млн. гривень.

За несплату, або несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску накладається штраф у розмірі 20% своєчасно несплачених сум. На суму недоїмки нараховується пеня із розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу.

Заступник начальника ДПІ у Личаківському районі м. Львова ГУ ДФС у Львівської області Маркович К.М.


Теги: податкова, бюджет, ДПІ, військовий збір, підприємці


Читайте також:
Коментарі
avatar