Яценюк, повідомив, що сьогодні буде створена Національна поліція
02.09.2015 13:46
В Україні сьогодні створюється нова державна структура - Національна поліція. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, повідомляє Gazeta.ua.

Прем'єр зазначив, що "відповідно до закону про поліцію Кабінет міністрів сьогодні ухвалює рішення про створення центрального органу виконавчої влади, який підпорядковується Міністерству внутрішніх справ. Сьогодні в Україні офіційно створюється Національна поліція".

Яценюк доручив забезпечити Національну поліцію бюджетним фінансуванням.

"Мінфіну України доручаю невідкладно розробити зміни до закону про держбюджет на поточний і 2016 рік. Йдеться про забезпечення фінансуванням правоохоронної системи, в першу чергу створення Національної поліції. Кошти, необхідні для того, щоб нові поліцейські вийшли на вулиці і охороняли українських громадян, повинні бути забезпечені як у поточному, так і наступному році ", - сказав Яценюк.

Закон "Про Національну поліцію" прийнятий Верховною Радою 2 липня. 15 липня голова Верховної Ради Володимир Гройсман підписав документ і направив на підпис президенту.

4 серпня президент Петро Порошенко підписав закон у присутності нових патрульних поліцейських. 6 серпня документ був опублікований в парламентській газеті "Голос України".

Закон набуває чинності затри місяці з дня, наступного за днем ​​публікації, за винятком деяких положень. У частині про поліцейські підрозділи патрульної поліції в Києві цей закон набуває чинності з дня його публікації. У частині про поліцейські підрозділи в Одесі та Львові закон набуває чинності з 20 серпня.

Патрульна поліція вийшла на вулиці Києва 4 липня. Нині вона працює також у Львові та Одесі.


Теги: Арсеній Яценюк, Національна поліція, уряд, кабінет міністрів, прем'єр


Читайте також:
Коментарі
avatar