На мера Винник скоєно напад (ОНОВЛЕНО)
02.09.2015 21:50

Сьогодні, 2 вересня, о 21.40 по телефону невідомий повідомив в редакцію сайту Винники Plus, що на мера Винник Сергія Уварова було скоєно напад.

За даною інформацією Сергія Уварова невідомі закидали цеглою, одна з яких влучила охоронцю в голову. Охоронець у відповідь відкрив вогонь по нападниках. Про причини і більш детальні наслідки цього інциденту інформатор не повідомив.

О 22.00 на 5 каналі повідомили, що також був обстріляний автомобіль Сергія Уварова. У свою чергу, наш сайт також отримав інформацію, що автомобіль Сергія Уварова пошкоджено не вистрілами, а цеглою, постріли були тільки від охоронця.

За останньою інформацією, яку повідомляє zaxid.net, на місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група, начальник міліції Львівщини Дмитро Загарія із своїм заступниким Сергієм Зюбаненком, начальник СБУ Львівської області Віктор Андрейчук та керівник львівської поліції Юрій Зозуля.

Після огляду автомобіля правоохоронці не виявили слідів пострілів на автомобілі. Як виявилося, хтось кинув каменем у лобове скло.

«Не було пострілів. Жодних слідів і ознак того, що хтось стріляв по автомобілі, не виявлено. Мер міста та його водій вогнепальних поранень не мають. За попередніми даними, в лобове скло автомобіля кинули камінь, від чого воно тріснуло», – повідомив начальник Львівського міського управління міліції Павло Гарасим.

Внаслідок інциденту постраждав водій Уварова. У нього розсічене обличчя від уламків скла з автомобіля.

Зараз міліція з’ясовує, чи камінь випадково потрапив у скло автомобіля, чи його хтось кинув навмисно. 

За інформацією із власних джерел видання, камінь кинули робітники водоканалу, яким Уваров був винен гроші. Охоронець чиновника не зорієнтувався і почав стріляти навмання, однак ні в кого не влучив.

Фото: http://tsn.ua/

Теги: Сергій Уваров, Охоронець, міська рада, стрілянина, Напад


Читайте також:
Коментарі
avatar
Ото клоуна маєм замість мера Винник. Йо-ма-йо! Цегла лобове робила, аж Загарія сам приїхав, всі центальні українські канали розтрубіли машину мера Винник зрешетили. КОМЕДІЯ!!! Цікаво в якому стані його штанята biggrin
avatar