Сьогодні вчергове забарикадували міську раду шинами (ВІДЕО)
03.09.2015 15:52
Сьогодні з самого ранку у Винниках знову "гарячо" - пікети, шини біля міської ради...

Почалося все біля КЦ "Дозвілля" де мала відбутись чергова сесія Винниківської міської ради, але не відбулася. Біля будинку "Дозвілля" зібралися люди.

"Сесія міськради не відбулася - депутати не прийшли. Зате повно народу із заявами та претензіями - як завжди когось землею обділили. Були кажуть люди й головні правдолюбці - Фіщук, Демчук, що державної мови не знає й говорить зразу на двох - жіночки щось питають вона своє. Короче скоро вибори, а влади дуже хочеться. Зато паркуватися правдолюби-активісти не навчилися - виїхали на газон як свині", - пише на своїй сторінці у Facebook користувач "Справедливий Винниківчанин".

Після цього активісти перейшли під міську раду і перед входом наскладали шини. Щоб дізнатися про ціль цієї акції ми звернулися до депутата Винниківської міськради, координатора "Громадського руху "Народний контроль" Володимира Почаєвця. Активіст на камеру розповів про акцію, а також прокоментував подію, яка відбулась напередодні з мером Винник Сергієм Уваровим.

Також ми попросили прокоментувати цю подію на відео депутата Винниківської ради, учасника АТО, Ігора Банаха. Але він чемно, але категорично відмовився говорити на камеру, мотивуючи тим, що він не є публічною людиною, не любить себе афішувати.

Сьогоднішні події під міською радою він назвав одною фразою - "Піар-клоунада".

"Що робили два роки у міській раді ці борці за справедливість, які тепер за два місяці до виборів піаряться на проблемах простих винниківчан, - додав Ігор Банах.


Теги: пікет, активісти, міська рада, Володимир Почаєвець, Сергій Уваров, Ігор Банах


Читайте також:
Коментарі
avatar