Зранку Винниківську міську раду знову блокували (ВІДЕО)
04.09.2015 15:29

Сьогодні, 4 вересня, зранку будинок Винниківської міської ради знову був повністю заблокований активістами і громадянами міста.

Пікетувальники розклали шини перед входом у міську раду. Також активісти розгорнули плакати з вимогами до керівників міста щодо справедливого розгляду земельних питань і перед входом у міську раду розпалили в бочці вогонь. Але після приїзду поліції, вогонь загасили. Поліцейські і місцеві міліціянти хід подій не втручалися, а тільки слідкували за тим, щоб не виникло інших непередбачуваних ситуацій.

Як повідомляє Galinfo рацівники міської ради скаржилися на те, що не могли потрапити на свої робочі місця, бо продиратися між розкладеними шинами під силу не кожному. Також вони бояться провокацій.

У свою чергу звичайні городяни скаржилися на те, що не могли отримати потрібні довідки, акти чи подати звернення. До прикладу, сьогодні до міської ради прийшла пара на реєстрацію шлюбу, проте через блокування роботи в будівлі майбутнє подружжя не змогло узаконити свої стосунки. Подібна ситуація з видачею свідоцтв про народження дитини, чи смерть  близької людини виникла і у інших мешканців міста Винник. Через це працівники Винниківської міської ради просили якнайшвидше припинити хаос в роботі ради.

Нагадаємо, вчора, 3 вересня, у Винниках громадськими активістами була зірвана сесія міської ради, яку мав вести секретар Богдан Голіян. Після цього під стінами ради почали збиратися протестувальники, люди стали приносили шини.

Згодом стало відомо, що близько 14.00 група депутатів та громадяни відтіснили пікетувальників  та розблокували міську раду. Тепер прибирають шини.

Ситуацію з блокуванням роботи Винниківської міської ради прокоментував для читачів сайту Винники Plus депутат ВМР, боєць 80-ї аеромобільної бригади Збройних сил України, Назарій Крисюк (відео).


Теги: Назар Крисюк, міська рада, активісти, пікет


Читайте також:
Коментарі
avatar