Ансамбль «Святослав» привіз додому диплом лауреата з регіонального фестивалю народного танцю (ФОТО)
05.09.2015 22:57

В останні дні літа, 29 серпня, Народний ансамбль танцю «Святослав» додав до своїх здобутків ще одну перемогу. Цього разу винниківчани з гордістю представляли своє місто та свою творчість на 16 регіональному фестивалі народного танцю «Червона калина», який відбувся під час святкувань Дня міста Тернополя. Додому наші танцюристи повернулися із дипломом лауреата та пам’ятною відзнакою-сувеніром.

Участь у фестивалі «Червона калина» ансамбль «Святослав» бере уже вчетверте. Директор фестивалю, п. Петро Дець дуже прихильно ставиться до винниківського колективу, завжди забезпечує гостинний прийом та турботу про дітей. Тому винниківчани їздять до тернополян уже як до давніх знайомих. Причому «Святослав» був єдиним колективом, який представляв Львівщину і місто Винники зокрема серед  колективів з усієї України.

За словами художнього керівника ансамблю Тетяни Патер, рівень учасників був дуже високим, що ще більше заохотило винниківських дітей. Адже дуже приємно змагатися і перемагати серед сильних суперників.

У першому відділені учасники фестивалю презентували композиції, присвячені проведенню АТО. Святославівці представили на суд публіки танець «Мальви», який уже встиг здобути високу оцінку на багатьох фестивалях і конкурсах. У другому відділені наші танцюристи показали народно-сценічний танець «Грицю, Грицю, до роботи», який дуже люблять глядачі у рідних Винниках.

Після успішного виступу та нагородження винниківські хлопці й дівчата побували на екскурсії Тернополем, побачили його визначні пам’ятки та дізналися про видатних мешканців. З нагоди дня міста у Тернополі відбувалося чимало заходів, тож наші діти потрапили у гущавину подій. Покаталися на кораблику Тернопільським озером, побували на атракціонах в парку ім. Т.Шевченка, побачили змагання на водних скутерах та шоу повітряних куль. А ще були надзвичайно вражені вечірнім світловим дійством на фонтанах.

Звісно, після такої кількості розваг і видовищ додому їхати зовсім не хотілося, тому сідали в автобус зі сльозами на очах. Утім, також зі сподіванням, що приїдуть до Тернополя ще не раз.

Традиційно ця поїздка відбулася за фінансового сприяння почесного президента ансамблю Григорія Козловського. Саме завдяки цій «батьківській» підтримці учасники ансамблю мають можливість побувати на таких престижних конкурсах, подорожувати іншими містами, познайомитися зі своїми ровесниками та колегами з різних колективів. Художній керівник ансамблю Тетяна Патер не втомлюється дякувати Григорію Петровичу, за те, що завдяки ансамблю «Святослав» у Винниках розвиваються народні традиції і підтримується творчий дух. А також керівники колективу дуже вдячні Борису Анатолійовичу Калінічуку за його постійну підтримку і турботу за колектив.

З першого вересня ансамбль «Святослав» входить у свій звичний ритм – заняття, репетиції, підготовка нових танців та виступів. Тетяна Патер радо привітала всіх постійних учасників і ласкаво запрошує нових, усіх тих, хто бажає долучитися до великої родини святославівців, кого кличе танець і бажання розвиватися і досягати власних висот.

Анна Гордієвська


Теги: червона калина, Фестиваль, АНСАМБЛЬ, народний танець, Тетяна Патер, святослав


Читайте також:
Коментарі
avatar