Вболівальники-щасливчики вигравали призи, а «Рух» втратив перемогу (ФОТО)
06.09.2015 19:35

Незважаючи на прохолодну осінню погоду, у неділю, 6 вересня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках на матч 13 туру Прем'єр-ліги Львівщини з футболу між командами "Рух" Винники - "Бори" Бориничі зібралась рекордна кількість глядачів у цьому сезоні.

Такий масовий прихід на стадіон викликала не тільки гра "Руху" з командою "Бори", яка у цьому сезоні веде боротьбу за одне з призових мість у цьогорічному обласному чемпіонаті, але і те, що президент винниківського клубу Григорій Козловський заздалегідь попередив про проведення великої грошової лотереї у перерві матчу.

За такий масовий прихід на стадіон і гравці винниківської команди напевне прагнули віддячити глядачам добротною грою і переможним результатом. Але напевне цього дня фортуна була прихильна більше до тих глядачів-счасливчиків, які пішли після матчу з матеріальним поповненням, ніж до підопічних Романа Гданського.

По тому малюнку гри у першій половині першого тайму більшість вболівальників були впевнені, що рухівці обов'язково здобудуть перемогу. Футболісти винниківської команди заволоділи ініціативою, цікаво комбінували, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. Правда боринецькі футболісти вміло захищались, а рухівцям ніяк не вдавалося свої атаки довести до логічного завершення, то неточна остання передача, то воротар гостей на висоті, або неточний завершальний удар.

У другій половині першого тайму гості освоївшись, заграли більш впевнено, стали агресивнішими у відборі, розпочали пресингувати рухівців і декілька раз небезпечно контратакували ворота Юрія Шевчука. А винниківські футболісти на чолі з екс-динамівцями Алієвим і Шацьких, як не старалися, так і не змогли ні разу вразити ворота гостей у першому таймі. За нульового рахунку команди і пішли на перерву.

Поки команди в роздягальнях готувались до другого тайму президент ФК "Рух" Григорій Козловський провів анансований розіграш грошових призів серед глядачів. Допомагали йому у цій приємній справі троє зовсім юних вболівальників, які витягували виграшні білети з лотерейного барабану. 20 переможців цієї лотереї отримали з рук президента "Руху" по купюрі номіналом 500 грн. і двоє по 1 000 грн. Треба відзначити, що одним з двох володарів найбільшого призу став ветеран винниківського футболу Олег Гадзевич.

Після вручення виграшів президент "Руху" повідомив вболівальників, що і надалі планує проводити для них подібні лотереї.

Початок другого тайму майже нічим не відрізнявся від другої половини першого тайму. Рухівці, володіючи невеликою територіальною та ігровою ініціативою ніяк не могли "зламати" оборону гостей. Гості у свою чергу також не відсиджувались в обороні і хоча не часто, але небезпечно контратакували.

І все ж на 24 хвилині "Рух" відкрив рахунок. Майже по центру воріт приблизно в десяти метрах від лінії штрафного майданчика гості порушили правила і арбітр призначив штрафний удар у їхні ворота. Удар Олександра Алієва у лівий від воротаря кут воріт був бездоганним. Воротар навіть не зрушив змісця, а тільки розчаровано зафіксував, як м'яч затріпотів у сітці його воріт.

Але не встигли ще приємні емоції вболівальників "Руху" вщухнути, як вже воротар їхньої команди Юрій Шевчук витягував м'яч з власних воріт. Напевне і гравці винниківської команди ще святкували гол в той час, коли гості, розвіши м'яч з центру поля, в кілька передач вивели свого гравця на ворота, а той не схибив і чітко пробив у лівий кут від воротаря кут воріт.

Треба віддати належне підопічним Романа Гданського - такий швидкий і неприємний розвиток подій не вибив їх з колії. До самого кінця матчу винниківчани відчайдушно старалися вирвати перемогу. Їхні атаки постійно несли небезпеку захисним редутам суперника. Додали гостроти у атаці вийшовші на заміну у другому таймі молоді гравці Роман Іванов та Олег Панасюк і кращий бомбардир винниківчан Олег Шептицький. Саме двоє останніх стали учасниками напевне одніє із самих небезпечних нереалізованих атак господарів. Панасюк продерся по правому флангу атаки і майже з самої лінії воріт зробив націлену передачу в район 11-метрової позначки на Шептицького. Але кращий бомбардир винниківчан неочікувано схибив і послав м'яча не тільки вище воріт, але і вище високої сітки поля зі штучним покриттям. Були ще непогані нагоди у рухівців, щоб все-таки вирвати перемогу, але напевне не судилося... Скільки не старалися рухівці забити переможний гол, це їм зробити так і не вдалося. Відзначимо, що і гості, хоч і мали  небагато моментів забити ще один м'яч у сітку воріт Шевчука, але шанси на перемогу були і у них. Шанси-шансами, а рахунок 1:1 не змінився до фінального свистка.

Може і справді фортуна цього разу відвернулась від футболістів "Руху". Цікавих комбінацій та моментів, щоб вирвати перемогу було вдосталь. Нехватало трохи точності останньому пасу, нехватало везіння. Але треба також відзначити, що і в середині поля, і на самому вістрі атаки, господарі грішили частенько нелогічними обрізками і неточними передачами у здається простих ситуаціях.

Можливо не повністю відновилися підопічні Романа Гданського після кубкового матчу у Теребовлі на газоні, який скоріше нагадував бетон, а не травяне покриття. А може на чудовому травяному покритті власного поля винниківчанам важче демонструвати свою майстерність ніж на бетоні? Це жарт насправді, але жарти-жартами, а двоє очок рухівці не дорахувалися.

Нагадаємо, що у середу, 9 вересня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича рухівці зіграють матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів з командою "Нива" Теребовля, яку минулої середи вони обіграли на виїзді з рахунком 3:1.

Теги: розіграш, вболівальники, Бори Бориничі, Рух Винники, Григорій Козловський, призи