Кримські татари знову фестивалили у Винниках (ВІДЕО)
07.09.2015 12:21
Вже другий рік поспіль у Винниках на території Історико-краєзнавчого музею відбувся фестиваль кримськотатарської культури.

Цьогорічний фестиваль був організований Історико-краєзнавчим музеєм м. Винники, ГО «Земляцтво кримських татар» та Департаментом з питань культури національностей та релігії ЛОДА за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.Генеральний спонсор: ГО «Земляцтво кримських татар».

На фестивалі були присутні відомі діячі культури, художники, майстри декоративного-прикладного мистецтва, творчі колективи з Криму. Перед винниківчанами та гостями міста виступив Голова меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров.

Під час фестивалю учасники проводили майстер-класи з приготування страв національної кухні, демонстрували старовинні східну та українську техніки роботи на гончарному колі, розписували емалями кераміку, виконували національні танці, зокрема, весільний ритуал «Хна геджесі». Також у рамках фестивалю відбулося відкриття виставки традиційного та сучасного мистецтва кримських татар.


Теги: винниківчани, кримсько-татарська культура, музей, Рафат Чубаров, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar