Маркевич: Я дуже замкнутий у собі, помітив це на форумі тренерів (ВІДЕО)
07.09.2015 14:17
Головний тренер Дніпра Мирон Маркевич розповів " Профутболу" про ситуацію в команді і про візит на форум кращих тренерів.

- На форумі тренерів поспілкувався з Алексом Фергюсоном. Звичайно хотілося б більше з ним поспілкуватися і повчитися. Він сказав, що ніколи не можна давати коментар відразу після завершення гри, а потрібен певний час провести в роздягальні з гравцями і заспокоїтися. Також він сказав, що не можна відкрито критикувати своїх гравців на публіці.

Що стосується Дніпра, то відчув, що з таким підбором гравців нам комфортніше грати на контратаках. Я не займався селекцією. Багато важливих гравців покинули нашу команду, але прийшли нові футболісти. Вони не пройшли збори з нами, тому доведеться награватися по ходу чемпіонату. У Металісті в мене була інша ситуація - були латиноамериканці, які завдяки своїй індивідуальній майстерності могли допомогти команді грати першим номером.

На форумі тренерів всі фахівці визнали, що футбол став більш швидким, ніж раніше. Майбутнє за тими футболістами, які можуть обігравати одного-двох гравців у штрафному майданчику, за такими гравцями як Мессі, Неймар, Суарес, Роналду.

Також я вважаю, що я дуже замкнутий в собі, це я помітив на форумі тренерів. Але мене замкнула ще радянська влада. Потрібно довіряти молодим українським тренерам, які будуть більш відкритими і будуть більше спілкуватися з іноземними колегами.

Джерело: http://www.ua-football.com/

Теги: Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar