Унікальний майстер-клас для дітей із ліплення пластилінових мультфільмів (ВІДЕО)
08.09.2015 14:46

З 10 по 13 вересня у Львові в межах Форуму видавців відбудеться Дитячий Форум, на якому буде представлено цікаву та насичену програму. Загалом на Дитячому Форумі відбудуться найрізноманітніщі акції, розраховані на різну вікову категорію.

Програма Дитячого Форуму містить акції не лише для дітей а й для батьків, усі акції покликані популяризувати всебічний розвиток освіти дітей та молоді. Відвідувачам запропонують 400 акцій , які відбудуться в Національному музеї у Львові ім. А. Шептицького та Державному природознавчому музеї.

Для проведення майстер - класів із створення пластилінового мультфільму організатори запросили українську студію "Primus Animation", яка вже встигла заявити про себе у мережі YouTube та швидкими темпами завойовує популярність глядачів не тільки з України, але з усього світу.  Команда “ Primus Animation " створила серіал розвиваючих мультфільмів для дітей - “ Magic Balls ” (“Магічні Кулі”), котрі допомагають дитині розпізнавати кольори, тваринок та навколишні предмети, таким чином підтримуючи традицію громадського обговорення проблем становлення дитячої особистості. З перших кроків свого існування студія намагається стати ближчою до своїх маленьких поціновувачів. Одже тепер, у аніматорів, з’явилась можливість безпосередньо зустрітись та поспілкуватись зі своїми глядачами, побачити їхню реакцію на фільми, які вони створюють, а головне, діти зможуть побачити процес створення пластилінового фільму та дізнаються деякі професійні секрети від майстрів своєї справи.

«Ми поставили собі за мету використовуючи нашу майстерність та досвід, створювати такий продукт для наших діток, за який нам буде не соромно - зазначає продюсер студії "Primus Animation" Андрій Малюхович.  "Ми дуже вдячні організаторам Дитячого Форуму за те, що запросили нас. Це надзвичайно гарна можливість безпосередньо відчути, чи дійсно те, що ти твориш, потрібно та корисно».

Доречі, за словами продюсера студії, без допомоги батьків в цій справі ніяк не обійтись. Дитячі психологи, які допома гають студії із розробкою ідей, зазначають що присутність батьків, а особливо їхня активна участь у процессі ліплення з пластеліну — дозволяє вирішити багато психологічних та навіть психічних проблем, які можуть виникати у дитини.

Під час майтер - класу, який підготувала студія, буде продемонстровані процес ліплення та техніка створення одного з пластилінових мультфільмів студії:

Також на Дитячому Форумі студія проанонсує свій новий проект, який дуж е скоро побачить світ. У нових серіях пластилінового мультфільму, персонаж навчить дітей рахувати і допоможе їм вивчити літери. Усе це, вже незабаром!

Майстер-клас ліплення мультфільму із пластиліну «Магічні кулі» (Magic Balls)

Дата: 13 вересня
Місце: Національний музей у Львові ім. А.Шептицького (простір "Студійний", 2 поверх)
Час: 10:00-15:45
Вартість: 20 грн. дитячий квиток за вхід на цілий день "Дитячого Форуму"
Контакти: Андрій Малюхович - продюсер
тел: +38 097 487 62 37
ел. пошта: primusfilm.ukraine@gmail.com

Джерело: http://dity.te.ua/

Теги: Primus Animation, видавці, анімація, пластилін, Андрій Малюхович, діти, форум


Читайте також:
Коментарі
avatar