Володимир Квурт вимагає від прокуратури перевірити законність засідання Винниківської міськради 7 вересня
08.09.2015 18:57

Володимир Квурт, помічник народного депутата України Оксани Юринець (Блок Петра Порошенка «Солідарність»), звертається до прокуратури з вимогою встановити законність проведення засідання сесії Винниківської міської ради 7 вересня 2015 р.

Про це йдеться у зверненні, оприлюдненому на офіційній сторінці Володимира Квурта у Facebook.

Подаємо повний текст звернення:

«Вчора, 7 вересня, як мені стало відомо, відбулося зібрання, яке видають за засідання сесії Винниківської міської ради. Воно відбувалося не у робочий час, майже вночі, поза сесійною залою, з порушенням регламенту Винниківської міської ради.

Присутніми на цьому засіданні мали змогу бути не всі депутати, оскільки їх про нього взагалі не сповістили. Які рішення на ньому приймались, можна лише здогадуватись. Прикро, якщо під час їх ухвалення так звані народні обранці керувались не інтересами винниківської громади, а своїми власними, бо таким чином їхня декларативна турбота про мешканців Винник, учасників АТО є нічим іншим, як фарсом.

Тим більше прикро, що подібні зібрання Винниківської міської ради, на яких приймались непрозорі рішення, відбувались і раніше. Подібна поведінка міської влади Винник дискредитує місцеве самоврядування як інститут влади, сіє в громаді недовіру і розбрат.

Я солідарний з винниківчанами, які хочуть, аби діяльність міської ради Винників нарешті відповідала законодавству. Тому звертаюся до прокуратури з вимогою встановити законність проведення засідання сесії Винниківської міської ради 7 вересня 2015 року. Зокрема, вимагаю з’ясувати:

- чому засідання відбувалось не в робочий час, з порушенням процедури порядку денного;

- де воно відбувалось;

- яким був його порядок денний;

- які рішення були на ньому прийняті;

- чому про його проведення повідомили не всіх, а лише обраних депутатів;

- хто за це має понести відповідальність.

Очікую на відповідь від прокуратури у визначений законодавством термін.»


Теги: прокуратура, міська рада, Володимир Квурт, cесія


Читайте також:
Коментарі
avatar
Як винниківські депутати вночі5 га землі вкрали.Відкритий лист адміністратору сайту «Винники Плюс» п. Богдану Йоні.Я знаю, що Ви порядна і чесна людина, великий патріот нашого міста. Алеостаннім часом всі негаразди в місті на Вашому сайті пов’язані виключно з міським головою Сергієм Уваровим. Я не єприхильницею діючого мера, але як йому працювати з такими депутатами?Вчора вночі (7 вересня 2015 р.) відбулася незаконна антинародна «сесія»ВМР. Знаючи, що міський голова хворий, а секретар ВМР п. Богдан Голіян у
відпустці, частина депутатів провела без них «сесію», громадськість не була
повідомлена.У винниківчан вчора, так звані депутати, забрали і привласнили собі  біля 5 га землі.1.     З вчорашнього дня у Винниках вже немає парку по вул.Сахарова (колишній австрійський цвинтар). Депутати затвердили детальний план
забудови даної території (біля 15 ділянок по 8-10 сотих кожна).2.     На «сесії» було виділено біля 50 ділянок для будівництва.3.     В районі Винниківського озера винниківчан позбавилизначної частини рекреаційної зони. По вул. Б. Хмельницького виділені ділянки
громадянам: Петренько Ю. М., Колесняк А. Т., Шибунько Н. І.,  Спичка С. П., Берник О. М.,  Берник П. П., Маркевич Т .Б., Ромась Ю. В.,Кисіль Н. Т., Чорнило Р. М., Сенишин Е. Я., Вудвуд І. С.4.     По вул. Руській дітей позбавили дитячого майданчика(ділянка для Гнип В. В.).5.     На вул. Кільцевій у людей забрали їхні присадибні ділянки(земельні ділянки одержали: Умлянт В. М., Умлянт У. І., Адамчук Е. А,, Ткач О.
С., Беднарська К. Т.). Рік тому в даному районі (вул. Лисика), де планувалося
збудувати дитсадок, було роздано біля 20 земельних ділянок.6.     По вул. Сагайдачного (де генпланом міста запланованішкола і дитсадок) земельні ділянки одержали: Пивовар М. Р., Панкевич Р. І.,
Чижик Н. В., Ших Н. Д., Франчкк М. М., Іванчук І. І., Стахів О. В.Це далеко не весь список «виділених» земельних ділянок. Зповним списком винниківчани можуть ознайомитися у секретаря ВМР. То скажіть будь-ласка, пане Богдане, як може СергійІванович працювати з такими депутатами? Я неприхильниця ніякої партії, на
вибори йти не збираюся, але хто піде на вибори повинен знати соїх «героїв».За голосували:ВО «Свобода» (депутати: Федишин І., Мазур М.,Шостаківський Т,, Дикий О., Патер Я, Жук Р., Петрівський О.).Партія Регіонів = Опозиційний блок (депутати: Герман М.,Сурков Ю., Гримчак Г.).Наша Україна (Бень Б., Партика А.)Пора = Удар (Хомин Ю., Патер Т., Грисьо З)Фронт змін (Горошко Б,, Голіян О.Грисьо З.).Народний Рух (Цихоляз Р.).Якщо Вам незручно цей лист опублікувати, я не ображусь. Інформаціюможете перевірити в міській раді, або в депутатів (їхні мобільні має секретар
ради).З повагою Винничанка.
avatar
Гей ви депутатчики! Шо за нічні темні зборища, на яких в свої останні дні дерибаните ше залишену винниківську землю? Одні воюють і гинуть за то шоб ви тут наживались!!! Ше не нажерлися суки!?
avatar
Шановна Винниківчанко!

Згідно з регламентом, засідання сесії Винниківської міської ради можуть збирати або міський голова, або ж секретар міської ради. Інакше таке засідання вважається нелегітимним. І якщо Сергій Уваров до його проведення не має жодного стосунку, то він мав би терміново накласти вето на всі прийняті на цьому засіданні рішення. Він також має повне право звернутись в прокуратуру, аби вона дала свою оцінку діям депутатів.

Якщо ж виявиться, що це все-таки міський голова, перебуваючи офіційно на лікарняному, зібрав дане засідання, то він має понести за це заслужене покарання.

Поки що ж Сергій Уваров мовчить. І чим довше він мовчить, тим більшою є підозра, що йому є що замовчувати.
avatar
Як пити дати Уваров всьо добре знав. І секретар Голіян тоже. Двоє на лікарняних самі ініціювали цю сесію. Голіян кажуть був на сесії і таємно агітував за голосуванням, але сам не реєструвався. Хитрий уваров буде по любому в виграші. Як не підпише то стане борцем за справедливість.
avatar
Розвів уваров депутатів як котят. Клюнули шоб ше нажитися накінець каденції. Уварову зараз дереибан не потрібний він думає шоб його вибрали на наступний термін. Зараз заблокує рішення сесії і тим пропіариться який він добрий мер. Ави виборці думайте. Нема чого голосувати за тих сьогоднішніх депутатів продажних разом з уваровим! Тільки треба точно взнати хто голосував проти того дерибану.
avatar