Мер Винник відхрещується від таємної сесії міськради
09.09.2015 14:05
Міський голова Винників Сергій Уваров, будучи на лікарняному, віддав розпорядження юристам, щоб ті дали оцінку легітимності проведеного 7 вересня засідання сесії Винниківської міської ради. Про це він повідомив у своєму коментарі львівському виданню «Вголос».

За його словами, наступного тижня, у понеділок, 14 вересня, він повернеться до роботи й тоді зможе детально пояснити, що відбулося під час засідання сесії.

«На цьому засіданні мене не було. Можете так і написати. Я планую вийти на роботу наступного тижня і тоді зможу детально проаналізувати ситуацію, що склалася. Я вже дав юристам команду, щоб вони проаналізували та дали оцінку події, що відбулася», – зазначив Сергій Уваров.

Він також сказав, що ініціювали засідання сесії депутати міської ради: «Згідно з регламентом, депутати мають право за своїм рішенням ініціювати проведення сесії. Більше мені нічого не відомо», – підкреслив міський голова.

Щодо рішень, які депутати ухвалили на цьому засіданні, то мер Винників запевнив, що нічого не знає, бо нині перебуває на лікарняному.

«У понеділок вийду і все поясню», – підсумував Уваров.

Раніше львівські ЗМІ повідомили, що 7 вересня вночі відбулася сесія Винниківської міської ради, але невідомо де і невідомо за яким порядком денним. Припускають, що на цьому засіданні депутати ухвалили низку рішень про виділення земельних ділянок у Винниках. Також кажуть, що нібито сесію ініціював сам мер.

Як повідомлялось раніше, 2 вересня близько 21:00 у Винниках невідомі запустили каменем в автомобіль, в якому перебував мер міста Сергій Уваров, унаслідок чого було поранено водія.


Теги: міська рада, Сергій Уваров, Сесія


Читайте також:
Коментарі
avatar
А шо я казав в коментарі до попередньої новини!!! Піар-хід від уварова biggrin
Сам придумав і розвів лохів депутатів. А тепер чесний мер ветує рішення сесіїї cry
avatar