«Рух» оформив путівку в 1/4 Фіналу Кубка України серед аматорів
09.09.2015 19:42
У середу, 9 вересня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича винниківський «Рух» у рамках другого матчу 1/8 фіналу кубка України серед аматорів приймав команду з Тернопільщини «Нива» Теребовля.

Чи то комфортна перемога винниківчан у першому матчі з рахунком 3:1 у Теребовлі, чи то думками футболісти «Руху» вже на фінальному турнірі Чемпіонату України, який розпочинається у неділю в Одесі, але сьогодні гра в підопічних Романа Гданського не ладилися.

На протязі першого тайму винниківчани хоча переважно володіли територіальною перевагою на полі, але у завершальній стадії атак вони нічого особливо гострого біля воріт гостей так і не створили. Було багато браку в передачах, не вистачало останнього точного пасу, чи точного удару по воротах.

Гості, у свою чергу, користувалися частими помилками і обрізками господарів і проводили дуже швидкі і часом дуже небезпечні атаки. Після однієї з таких контроатак на 41 хвилині матчу вони отримали право на кутовий удар, після виконання якого відкрили рахунок у матчі. За рахунку 0:1 команди і пішли на перерву.

Хоча до небезпечного рахунку для винниківчан ще було далеко, але вони у другій половині зустрічі трохи збільшили оберти. Гострих моментів біля воріт гостей побільшало, хоча у рухівців і далі була присутня велика кількість браку у передачах і завершальних ударах.

Все таки винниківчанам вдалося вирівняти рахунок. Два пенальті за гру рукою у власному штрафному майданчику на протязі 3-ох хвилин було призначено арбітром у ворота «Ниви». На 80-ій хвилині удар Олександра Алієва воротар гостей парирував. Другий пенальті на 83-ій хвилині Олександр пробив у той же кут, але більш точно і воротар на цей раз не зміг врятувати свої ворота.

У хвилини, що залишились до завершення матчу, винниківчани прагнули вирвати перемогу перед своїми глядачами, але цього їм зробити не вдалося.

Хоча результатом і самою грою сьогодні не дуже порадували вболівальників рухівці, але головне завдання у двох іграх з «Нивою» вони виконали, ставши учасниками 1/4 фіналу Кубка України. У чвертьфіналі суперником винниківської команди буде ФК «Волока» з Чернівецької області, який в 1/8 фіналу став переможцем за підсумком двох матчів з командою «Збруч» Волочиськ (2:1 на виїзді і 1:1 вдома).

Вже у п'ятницю винниківський «Рух» вирушає до Одеси на фінальний турнір Чемпіонату України серед аматорів, де у неділю зіграє свій перший матч у групі А з командою «Колос» Зачепилівка Харківської області.

Більше про фінальний турнір і його учасників читайте на нашому сайті тут.