Юринець звернулась у Генпрокуратуру з приводу «нічної сесії» Винниківської міськради
11.09.2015 14:22

Народний депутат Оксана Юринець скерувала депутатське звернення на адресу Генерального прокурора України з проханням перевірити законність скликання та проведення пленарного засідання сесії Винниківської міської ради 7 вересня 2015 року, а також прийнятих на ньому рішень.

Про це повідомляється на сторінці спільноти «Я люблю Винники» на Facebook, там же опубліковані скан-копії звернення нардепа.

«Засідання відбувалося у неробочий час, в темну пору доби, поза сесійною залою Винниківської міської ради, з порушенням регламенту. Присутніми на цьому засіданні мали змогу бути не всі депутати, оскільки більшість з них про його проведення взагалі не сповістили. Фактично, засідання проведено у закритому режимі без допуску частини депутатів та членів територіальної громади», — пише Юринець.

Нардеп навела положення законів «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також регламенту Винниківської міськради, які відтак було порушено.

Оскільки засідання Винниківської міськради було проведено з порушеннями, то й всі рішення, прийняті на ньому, є незаконними і завдають збитків громаді Винник, вважає Оксана Юринець.

Вона звертає увагу на те, що фактично підставою для проведення засідання Винниківської міськради 7 вересня стало звернення місцевих депутатів до мера Винник Сергія Уварова. Звернення датоване тим же 7 вересня, а завізоване міським головою воно було 9 вересня, через 2 дні після проведення засідання. «Такі дії можуть свідчити про зловживання міським головою Винник своїм посадовим становищем та підробку документів», — наголосила народний депутат у зверненні до Віктора Шокіна.

Відтак вона просить, аби Генпрокурор розглянув підняті в її зверненні питання, перевірив законність скликання та проведення пленарного засідання Винниківської міськради 7 вересня; підстави його проведення у неробочий час, поза межами приміщення, передбаченого регламентом міськради; причини, чому депутатам не повідомили про проведення цього пленарного засідання та не дали їм можливості ознайомитись із його порядком денним; правомочність сесії міськради 7 вересня; законність прийнятих на ній рішень, а також встановити осіб, причетних до організації вказаного засідання.

Підставою для звернення Юринець до Генпрокуратури, у свою чергу, стали звернення, які народний депутат отримала від громадського діяча, мешканця Винник Володимира Квурта та депутата Винниківської міськради Ігоря Жуковського щодо дій міського голови Винник Сергія Уварова, які, на їхню думку, мають ознаки протиправних.


Теги: Володимир Квурт, Оксана Юринець, міська рада, прокуратура, Сесія


Читайте також:
Коментарі
avatar